
Vandaag word het oud papier opgehaald.
Maar..ineens gaat de deur toch achter mij dicht.
OEPS>>>>>en natuurlijk lagen de sleutels binnen.
Hee...Sasja kan op comando en wat aanmoediging deurklinken open maken.
Dus geprobeerd Sasja aan de binnenkant tegen de deurklink aan te laten springen zodat ik deze open kan duwen.
Na een paar poningen en flinke aanmoedigign is het GELUKT.
Sasja heeft voor mij de deurklink naar beneden kunnen duwen en zo kon ik de deur open duwen.
WOW...lol...zo zie je maar dat comando's ook nogal handig zijn bij vergeten sleutels
Daarna heeft ze echt een lekkere kluif gekregen en een heele lekkere aai.
Dit komt doordat het onderwerp niet meer recent is en in het hondenforum archief terecht ik gekomen.
Als je over "Mezelf buitengesloten" wilt praten in het hondenforum dan kun je het beste een nieuw onderwerp aanmaken
3 doggies 
Super van sasja!
Zo zie je maar weer waar een hond allemaal niet goed voor is
.
3 doggies 
De hond van mijn vader deed dit ook 
We hebben hem jammer genoeg nooit kunnen aanleren dat nette mensen (euhmja... Honden) ook de deur moeten sluiten...
Gelukkig ben je binnen geraakt
3 doggies 
Haha, ik heb het een keer andersom gehad. Jane was binnen ik buiten in de tuin. Jane wilde ook buiten in de tuin en sprong tegen de deur op en toen ze omlaag ging nam ze de klip mee van de deur die de deur vergrendelde. Daar stond ik dan buiten met een voordeur op het nacht slot en de achterdeur op de klip. Dan merk je pas hoe lek je huis is want heb toen ingebroken in mijn eigen huis.
En Jane was niet eens waaks.
3 doggies 
Wat knap van Sasja
Zou m,n Chicka niet lukken hoor
, ben ik eerlijk in, of ik zou er een trampoline voor moeten zetten en dan zo gaan oefenen
Maar super knap van Sasja, en Ilona wat heb je je kanjer dat goed geleerd, gelukkig kon je weer naar binnen dankzij je kanjer Sasja
Groetjes Chicka
3 doggies 
hihi wat goed van der en misschen hebben we nu allemaal weer leuke uitdaging met onze honden.ze leren de deur te openen voor als hun baasjes buitengesloten zijn
3 doggies 
Haha leuk, ik had dat ook een keer, jaren geleden en mijn hond snapte gelukkig ook bij mijn gebaren dat ze de deur open moest maken.

net nog een keer geprobeerd.
ik ging even boodschappen doen omdat de supermarkt om de hoek zit.
expres een hondenkoekje meegenomen die ze erg lekker vond.
en na de boodschappen weer aan Sasja gevraagd of ze de deur open wilde maken.
Yes..weer gelukt.
En gelijk kreeg ze dat lekkere koekje en natuurlijk ook een flinke aai over de bol.
het is gewoon SUPER wat ze kan.
zo kan ze me toch helpen...HEERLIJK..ik ben zo trots op mijn lieve schat.
3 doggies 
Nu alleen zorgen dat mensen met verkeerde bedoelingen het niet weten hoor!! Dat lijkt me eng.
Maar waarschijnlijk luisterd ze het best/alleen naar jou

daar hoef ik me geen zorgen om te maken want als andere de brievenbusklep ook maar optillen gaat ze tekeer alsof de wereld vergaat.
Sasja gaat ook altijd met me mee waar ik naar toe ga.
ze heeft alleen een hekel om te wachten voor de winkel...dus laat ik haar thuis als ik even weg ben.
en als wij beiden weg gaan, gaat altijd de deur op slot.
mwa....ik heb het echt getroffen met Sasja..want zij zal dit nooit doen bij een vreemde.
zelfs als dit mensen zijn die we regelmatig tegen komen op straat.
3 doggies 
Hahahaha, ja inderdaad, zo zie je maar weer!
Gelukkig dat alles goed gekomen is!
Pluim voor Sasja!
3 doggies 
Dat is top zeg, het is ons ook eens overkomen, jouw hond kan misschien solliciteren bij de sleutelcentrale. Het kosten mij €50,00 aan arbeidsloon.. Maar ik stond buiten met hond en sleutels alleen er zat aan twee kanten van het huis een sleutel in het slot. Dus had het voormij geen zin.
3 doggies 
Wow, super! Die kluif heeft ze dan zeker verdient.
Ik had me een keer buitengesloten drie uur voor ik op vakantie moest, maar daar kwam toch echt de brandweer aan te pas hahaha ... Was nog een heel gedoe om die te bereiken... Mijn mobiel, sleutels, rugtas, wandelschoenen... alles lag nog binnen en ik zat echt zwaar in de stress.
Mijn huisgenoot had zijn raam open laten staan dus daar ben ik naar binnen geklommen (buren waren ook niet thuis), deur er uit geprobeerd te schroeven, lukte natuurlijk niet, uiteindelijk via zijn computer mijn reismaatje ingelicht van de situatie en die heeft de brandweer gecontacteerd die de voordeur in één minuut open hadden. Wel spannend begin hoor
3 doggies 
grappig verhaal
Meestal zijn de eigenaren niet blij als de honden deuren kan openen, in dit geval was het heel handig!
3 doggies 
Wow, wat een toffe hond
. Onze Indy van 10 jaar kan ook heel veel, hij houdt onder andere van meehelpen zijn afwas brengen en oud papier wegdoen en zo, maar neen, dit hebben we hem nog nooit kunnen aanleren. Het enige wat hij met onze deur kan is "aankloppen". Na al die jaren staan er heel wat krassen op onze deur, maar waarom zouden we dat er niet bijnemen hé
.
Heel fijn van je dat Sasja nadien zo'n dubbeldik verdiende kluif heeft gekregen. Echt een hond om fier op te zijn hoor
3 doggies 
Wat knap van Sasja! 
Trucje dat ik zeker ga leren, ben zo'n kip die gemakkelijk haar sleutels vergeet... 
3 doggies 
Tof zeg... Onze hond deed dit in het begin ook, maar zonder dat wij hem dit hadden geleerd.
Hebben het hem kunnen afleren, maar vraag mij af als hij het in deze situatie nog es zou willen/kunnen overdoen... veel springen zal hij niet moeten doen..
Dit komt doordat het onderwerp niet meer recent is en in het hondenforum archief terecht ik gekomen.
Als je over "Mezelf buitengesloten" wilt praten in het hondenforum dan kun je het beste een nieuw onderwerp aanmaken
Zoek je iets op de HondenPage ? Vul dan hier jouw zoekwoorden in ?