Alweer loops?!

plaats een nieuw onderwerp in het hondenforum meest recente onderwerpen in het hondenforum

honden page profiel Sherilyn en JazzySherilyn en Jazzy

honden foto van Sherilyn en Jazzy

Ik snap er de ballen niet van, want Jazzy is 2 maanden geleden loops geweest en de afgelopen dagen (nu 2 dagen achter elkaar, de afgelopen dagen), proberen alle reutjes, we zijn er 3 in totaal tegen gekomen, boven op haar te klimmen alsof ze loops is, maar dat kan toch helemaal niet, want ze verliest niets en ze is pas nog loops geweest.

Ruikt ze nu nog steeds lekker van die andere keer, want de andere weken was het niet en nu opeens 3 honden, waarvan 1 haar beste maatje, die boven op haar duikt. Volgens mij snapt ze er zelf ook niets van, want ze wilde alleen maar spelen en als ze op haar rug ligt duiken ze boven op haar.

Wat kan dit zijn ?

Helaas, dit onderwerp staat op slot.

Dit komt doordat het onderwerp niet meer recent is en in het hondenforum archief terecht ik gekomen.
Als je over "Alweer loops?!" wilt praten in het hondenforum dan kun je het beste een nieuw onderwerp aanmaken

honden page profiel Dominique en de bordersDominique en de bordersgoedgekeurde fokker 3 doggies

honden foto van Dominique en de borders

Pfff.. ik zou het niet weten, ik neig toch te denken aan geur..
Het is alleen wel raar dat het dan zo ineens is, en de weken hiervoor niet..
Ik douche mijn teven altijd 2 weken na hun loopsheid, dan is de ergste loopsheid geur eraf.
Naar mijn idee helpt dit wel en ik heb weinig keus met een intacte reu in huis, en straks 2.
Die worden gek als de teef nog steeds loops ruikt natuurlijk..

Zo te zien zwemt ze ook dus zou ze die geur al wel kwijt moeten zijn..
Misschien toch gewoon domineren van de reuen?
Of frustratie... Mijn reu probeert ook weleens de niet loopse teef te dekken als de andere loops is.
Gewoon sexuele frustratie denk ik dan maar..

honden page profiel Sherilyn en JazzySherilyn en Jazzy

honden foto van Sherilyn en Jazzy

Maar het is wel toevallig dat alle 3 de reuen die we tegen komen boven op haar duiken, niet meteen, maar ze proberen het wel als ze de kans kregen. En zwemmen doet ze genoeg en heb haar toen ook al goed gedouched, omdat ze anders nog niet naar de cursus mocht als ze nog heel lekker rook, dus die geur moet er af zijn, lijkt mij, maar vind het echt heel erg vreemd.

honden page profiel Veronique, Hugo, Jay-Dee & MandyVeronique, Hugo, Jay-Dee & Mandygoedgekeurde fokker 3 doggies

honden foto van Veronique, Hugo, Jay-Dee & Mandy

Een gespleten loopsheid?

honden page profiel Plucheke007Plucheke007goedgekeurde fokker 3 doggies

honden foto van Plucheke007

2 maanden na de loopsheid ongeveer heeft een teef kans op schijnzwangerschap. Ze hoeft hiervoor helemaal niet gedekt te zijn, er zijn gewoon teven die dit hebben, 1 keer soms, soms meerdere keren, soms altijd, ... . Het geeft een geur af die door reuen mis te begrijpen is. Ons teefje was iedere keer na haar loopsheid even schijnzwanger (geen ernstige vorm), maar onze reu reageert er heeeeeel sterk op. Tijdens de loopsheid horen we hem eigenlijk niet, en dan tijdens de schijnzwangerschap doet hij niks als op haar springen.

Ofwel kan het een baarmoederonsteking zijn, dan ruiken ze ook "lekker" voor reuen.

Wij dachten in eerste instantie ook aan gespleten loopsheid en dergelijk, zijn toen ook naar de dierenarts gegaan voor bloed te trekken om te kijken of ze effectief weer loops was, maar dit was bij haar dus niet het geval. Wat natuurlijk niet uitsluit dat het dat is bij jou, maar het is wel veel minder voorkomend als een schijnzwangerschap. Dus misschien even daar naar kijken?

honden page profiel Jenny&BonnyJenny&Bonny 3 doggies

honden foto van Jenny&Bonny

Ons teckeltje werd na 6 weken na haar 1ste loopsheid ook weer "loops".
De dierenarts heeft haar nagekeken maar kon geen schijnzwangerschap
ontdekken. Komt af en toe wel eens voor zei zij. Moesten het wel in de
gaten houden ivm baarm.ontsteking ( wat overigens bijna niet voorkomt bij
jonge hondjes). Na ongeveer 10 dagen was het voorbij.

honden page profiel Sherilyn en JazzySherilyn en Jazzy

honden foto van Sherilyn en Jazzy

Ok, dus ik moet het gewoon nog even in de gaten houden. Waar kan ik de schijnzwangerschap dan nog meer echt aan herkennen, want ik hoorde iets over heel erg aanhankelijk en met speeltjes heen en weer slepen, maar hier heb ik niets van gemerkt.

honden page profiel Jenny&BonnyJenny&Bonny 3 doggies

honden foto van Jenny&Bonny

Let wel, ik heb het over "mijn" ervaring met ons eigen hondje, dus,
ik kan je niet vertellen of je het nog even in de gaten moet houden.

Bij schijnzwangerschap kunnen ook de tepels opzwellen.

Als je twijfelt kun je beter naar de dierenarts gaan, net als wij
hebben gedaan, dan heb je toch zekerheid.

Succes met je lieve hond Jazzy.

Helaas, dit onderwerp staat op slot.

Dit komt doordat het onderwerp niet meer recent is en in het hondenforum archief terecht ik gekomen.
Als je over "Alweer loops?!" wilt praten in het hondenforum dan kun je het beste een nieuw onderwerp aanmaken

Volgende forumvraag: Yuna's grootste hobby ...
^