hoe zou ik een konijn socialiseren met mijn staffje van 6maand

3 reacties

dusty

2 augustus 2011, 11:09

:-)

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "hoe zou ik een konijn socialiseren met mijn staffje van 6maand " praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

Jeroen & Lola

2 augustus 2011, 11:11

eerst even konijn in een kooi binnen? anders is ie meteen weg als je staff m niet leuk vind ;-)
in de kooi is konijn veilig en kunnen ze eerst evne aan elkaar wennen

tja, hoe dan verder dat weet ik ook niet... O-)

gewoon proberen?

Marja en Diezel

2 augustus 2011, 11:26

Ik zou een kooi met konijn buiten zetten en kijken hoe de hond erop reageert.
Is hij gefixeert of negeert hij het konijn?Mijn nichtje had een konijn loslopen in de tuin met 3 katten.Ik vroeg of de katten het konijn niet pakten.Maar de katten waren gewoon bang van het konijn :-D .Een konijn kan fel zijn hoor.Misschien moet je het gewoon proberen,hond ff aan de riem,konijn los en zorgen dat het konijn zich ergens kan verstoppen waar de hond niet bij kan komen.Succes :-)

gr

Dorrie

2 augustus 2011, 12:41

Wat de anderen zeggen is goed indd.
Eerst in de kooi laten wennen. En dan beter de 1e week i n huis zodat je hond m steeds ziet.
Af en toe eruit halen en laten snuffelen, zet t konijn dan weer terug.
Daarna af en toe proberen met loslopen ONDER TOEZICHT HOOr.
Want je hebt nog een pup.
Daarna gaat t vanzelf.
Mijn 2 pitbullen en staff speelden volop met mijn konijnen prachtig om te zien.
Terwijl ze buiten in t park ze wilden opvreten.
Mensen stonden raar te kijken soms van mij en mijn dochter ik 3 bullen en zij haar dikke pantoffels(konijnen) whahaha O-)

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "hoe zou ik een konijn socialiseren met mijn staffje van 6maand " praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

^