
Ik zit stilaan met het handen in het haar met Ziva's eten...
Het is altijd een strijd geweest om haar haar brokken te laten eten (Acana Wild Prairie) ze lust ze volgens mij echt gewoon niet.
Ik heb al verschillende soorten brokken geprobeerd maar het interesseert haar niet.
Ik overweeg nu toch om over te stappen op KVV of zelf haar voer bereiden.
In het geval van KVV: Wat is de beste keuze in België? Duck is het makkelijkst verkrijgbaar maar hier las ik veel minder goede dingen over.
In het geval van zelf bereiden: hoe begin je hier aan? Ik weet dat honden oa botvlees moeten krijgen maar waar kom je daar aan?
Het is een idee dat ik overweeg, ik ben nog niet zeker aangezien ik speciaal hiervoor een diepvriezer zou moeten aanschaffen en als ze het dan nog niet wil eten is dat nogal een jammere uitgave...
Hopelijk kunnen jullie mij wat wijzer maken want de info op internet is echt overweldigend 
Dit komt doordat het onderwerp niet meer recent is en in het hondenforum archief terecht ik gekomen.
Als je over "Eten nog stééds een opgave!" wilt praten in het hondenforum dan kun je het beste een nieuw onderwerp aanmaken
3 doggies 
Mijn cavje had ook dat `probleem! ben ook overgestapt en hij groeit met de dag
Probeer anders eerst een bakje Renske,om te kijken of ze het lekker vind!
Trouwens, de vacht van mijn Cav word ook echt mooier pff wat een verschil!
3 doggies 
Ik woon zelf in Nederland, maar ik heb even op een paar sites te gekeken..
Alaska Dogfood is erg goed, voor verkooppunten zie: http://www.alaska-dogfood.nl/winkels/13/belgie.html
Shaweca en Haaksbarf zijn ook goed: http://www.shaweca.nl/html/belgie.html
DARF: http://www.darf.info/pages/waar-verkrijgbaar/belgie.php
Carnivoer: http://www.carnivoer.nl/verkooppunten
Tinlo BARFmenu: http://www.tinlo.nl/
Ik weet niet waar in België woont?

je hebt al goeie adviezen gekregen waar je zeker wat aan hebt. als je hond geen brok meer eet, mooi overstappen op vers vlees, begin met kvv. kant en klare voeding, daar zit alles in wat er in hoort te zitten zodat je hond geen tekorten krijgt, zit je hond een maand op kvv. dan kan je eens bekijken of ze een botje met vlees wilt hebben, maar eerst even dan op de kvv blijven. gaat het goed kan je hier altijd weer voor vragen terecht.

Alvast bedankt voor alle adviezen! Ik ga de websites eens uitpluizen en bekijken hoe haalbaar het is om een diepvriezer aan te schaffen.

Haha
Ik was zelf ook al eens aan het rondkijken. Het zou een kleintje moeten zijn en ik vind er inderdaad voor minder dan 50 euro.
Dat plan lijkt dus redelijk realistisch te worden!
De verkoopadressen van de genoemde KVV merken zijn wel niet echt handig (ik woon in Gent) maar ik ga eens de levermogelijkheden bekijken (ik heb zelf geen auto). Ik ga in ieder geval eerst maandag een doosje Duck halen om te zien of KVV een succes is bij mijn kieskeurig dametje!
Dit komt doordat het onderwerp niet meer recent is en in het hondenforum archief terecht ik gekomen.
Als je over "Eten nog stééds een opgave!" wilt praten in het hondenforum dan kun je het beste een nieuw onderwerp aanmaken
Zoek je iets op de HondenPage ? Vul dan hier jouw zoekwoorden in ?