Mag ik voorstellen; Blue. 4 jarige Chow Chow teef. Ze is er nu écht. :D

85 reacties · pagina 3 van 3

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "Mag ik voorstellen; Blue. 4 jarige Chow Chow teef. Ze is er nu écht. :D" praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

Marie-Rose & Tibootje (RIP) + Freya'tje

19 juli 2011, 13:06 3 doggies

Wat een prachthond !! En ik vind ze ook geweldig goed samen passen. Als ik ze zo zie spelen, dan lijkt het net hetzelfde als Tibo met zijn beste vriendinnetje, dus dat worden vrienden voor het leven !

Ze heeft het zo te zien erg naar haar zin bij jullie !!

Proficiat met de nieuwe aanwinst !! En Chow's hebben een speciaal karakter, maar dat maakt hen net zo interessant vind ik. Is toch leuk zo'n twee kanjers in huis !

Remie met sledehondenteam Silver linings schreef het onderwerp

19 juli 2011, 18:30

Terug van het spreekuur en alles was helemaal in orde, zowel met Silver als met Blue.
Maar dat wisten we allemaal natuurlijk al wel.

Ik zal even wat dingetjes opnoemen;

Silver
- 26.4 KG (aangekomen, van 23.0 KG, tja zomer he )
- weilprik gehad
- alles gewoon goed
- tanden mooi schoon

Blue
- 24.3 KG
- er mocht iets meer vet bij (wie had dat gedacht xd)
- ze liet zich helemaal betasten
- oren waren schoon
- ogen schoon houden met afgekookt water en dr traanrimpels met afgekookt water met een beetje zout erin.
- rug iets in de gaten houden
- snurken ook in de gaten houden of ze niet gaat hoesten.

Maar alles ging heel erg goed, Silver onderging gewoon alles zoals normaal.
De dierenarts gewaarschuwd voor Blue dr eventuele gedrag maar Blue vond het allemaal prima, ze stond erg trots op de tafel.
En de koekjes van de dierenarts vond ze ook erg lekker.

Dus dat is allemaal helemaal goed.

<3 Ayla&Jara <3

19 juli 2011, 18:36 3 doggies

Geweldig dat alles zo goed ging bij de DA!
wat is het toch een geweldig koppel samen !!

Remie met sledehondenteam Silver linings schreef het onderwerp

19 juli 2011, 23:42

" super dat alles in orde was :-D
waarvoor moet je d'r rug in de gaten houden? "


Ik heb aan de DA gevraagd of ze kon kijken of Blue iets van HD had ofzo, (vanwege het af en toe stoppen tijdens het lopen) natuurlijk kan ze dat pas echt zeggen met een foto enzo. Maar ze heeft even dr gewichten gevoelt, en wanneer ze bij dr rug kwam ging Blue steeds zitten.

Dit kon zijn dat ze erg licht last van had, of dat het haar aangeleerd is dat wanneer ze op haar achterkant geduwd werd dat ze moest gaan zitten. Maar dat moesten we even in de gaten houden.

Patricia & de Musketiers

20 juli 2011, 11:48 3 doggies

ahh vandaar :-)
Sky gaat nooit zitten als ze op dr rug geduwd wordt. ze kromt m dan alleen op om zich vervolgens klein te maken :'(

Remie met sledehondenteam Silver linings schreef het onderwerp

21 juli 2011, 15:13

Terug van het t' leesten en met Blue ging het echt super!
Ze bleef keurig steeds bij ons lopen. :-D

En najah met Silver ging het zoals altijd, hij was kwijt. Zoals altijd. :'(

Patricia & de Musketiers

22 juli 2011, 12:34 3 doggies

jammer zeg! Maar misschien als hij merkt dat blue goed bij blijft wilt hij bij blue blijven en dus ook bij jouw :-)

Remie met sledehondenteam Silver linings schreef het onderwerp

22 juli 2011, 23:28

even weer een update.

Blue eet het vlees goed. En ze kunnen nu ook samen eten maar Silver is absoluut onderdanig aan Blue want hij ligt gewoon op zijn rug terwijl ze aan het spelen zijn. Ook wacht hij totdat zij klaar is met eten. En zij eet niet echt zo snel, en Silver ook niet dus ik geef ze maar apart eten als ik geen zin heb om er een halfuur bij te gaan staan.
Botjes eten ze ook al samen zonder problemen. Meestal is Blue dan wel sneller klaar dan Silver maar zij laat hem gewoon met rust, tenzij Silver het laat liggen dan pakt ze het heel respectvol van hem af, en het enige wat hij dan doet is een beetje piepen en wanneer ik dan ingrijp en het Silver terug geef wil hij het niet meer, dus daar ben ik ook mee opgehouden, moet hij het botje maar zelf op eten.

Van Blue zelf krijg ik nog niet zo veel hoogte, behalve dat ze het fijn vind als dr ogen schoon gemaakt worden, en even lekker knuffelen vind ze ook wel fijn. Ze gaat trouwens met wandelingen steeds meer door lopen en bosjes snuffelen dus dat is ook goed.

Nu nog hopen dat ze ook leuk gaat met de honden van de buren, want daar ga ik vanaf morgen twee weken oppassen, maar ik weet zeker dat dat wel goed komt. O-)

Remie met sledehondenteam Silver linings schreef het onderwerp

24 juli 2011, 16:23

Zoals jullie wel weten heeft Silver de bijnaam Inico. Wat ongeveer initiatiefnemer? in het Tsjechisch betekend.

Nu heb ik ook de bijnaam van Blue gevonden; Sonzai?. Dit betekend in het Japans aanwezig of aanwezigheid. Ik heb hiervoor gekozen omdat Blue er graag bij wil zijn, en wanneer ze erbij is kun je haar ook vaak wel horen. Dit komt door dr, najah laten we maar zware ademhaling zeggen haha.

Uma & Joker

24 juli 2011, 16:29 3 doggies

Wat fijn dat het zo goed gaat :-D
Echt leuk om te lezen!

Samantha & Aiko

25 juli 2011, 15:53 3 doggies

Mooie nieuwe foto's op je site, fijn dat het zo goed gaat! :-)

Remie met sledehondenteam Silver linings schreef het onderwerp

25 juli 2011, 16:02

Blue is vandaag weer los geweest, maar dan in het bos bij ons thuis. Dus zonder hek.

Het ging SUPER!

ze kwam keihard aan rennen om haar snoepje op te halen als ik haar riep. Soms vergat ze te remmen en kwam er een moddermonster tegen mijn benen bonken haha. Love it. O-)

.

26 juli 2011, 18:59 3 doggies

Wat fijn dat het zo goed gaat!
Zie het al helemaal voor me: Blue die aan komt rennen, vergeet te remmen, jij ondersteboven, Blue grist het lekkers uit je hand en snuffelt weer lekker door O-)

Remie met sledehondenteam Silver linings schreef het onderwerp

26 juli 2011, 22:39

" Wat fijn dat het zo goed gaat!
Zie het al helemaal voor me: Blue die aan komt rennen, vergeet te remmen, jij ondersteboven, Blue grist het lekkers uit je hand en snuffelt weer lekker door O-)
"


Haha nou ondersteboven, zo groot en sterk is ze niet hoor. O-)

Remie met sledehondenteam Silver linings schreef het onderwerp

29 juli 2011, 15:07

Maandag had Blue met Bruno een klein meningsverschil in het nadeel van Blue. Het voel allemaal mee, en ik kon ze met een stem verheffing al laten stoppen. Helaas had Blue er wat kleine putjes aan over gehouden, in haar oor en in haar nek. Die in haar nek zijn keurig aan het genezen. Maar die van haar is vanochtend los gekomen, en bloed nu steeds.

Ik heb toen geprobeerd het schoon te maken maar dit maakt niks uit, vooral ook omdat ze het zelf steeds los krabt.. Nu zit ik de DA te overwegen..

&& Ze is vanmiddag in bad geweest. eerst compleet geborsteld, toen met ontzettend veel water gewassen, en toen opnieuw geborsteld. Wat een hel voor de badkamer. Maar Blue ruikt nu fris en fruitig, (daar zal ze zelf anders over denken) en loopt keurig in haar vacht. Het was wel nodig hoor, ik had na afloop nog nooit z'n vies water/bad gezien. Haar oor is er niet beter, maar ook niet slechter door geworden.

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "Mag ik voorstellen; Blue. 4 jarige Chow Chow teef. Ze is er nu écht. :D" praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

^