schijnzwanger, aandachtspunten?

7 reacties

Jana & Romi

14 juli 2011, 11:32

Hey,
ik ga sebiet romi ophalen bij de DA want ze werd vandaag gesteriliseerd. Maar ze bleek schijnzwanger te zijn. Nu wil ik met romi nadien niet te lang bij de DA blijven, ze zal nog wel zeer suf zijn maarja dit zal ook wel voor stress zorgen. Ik ga het sebiet snel nog eens navragen maar, zijn er aandachtspunten waar ik op moet letten bij een schijnzwangerschap. De DA had al wel vermeld dat met de sterilisatie de symptomen zouden verdwijnen maar moet ik op nog dingen letten?

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "schijnzwanger, aandachtspunten?" praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

houdt ze vandaag maar lekker rustig, ze geeft zelf wel aan wat ze wilt. en ja de schijnzwangerschap gaat vanzelf weer over.

heel veel beterschap. vandaag nog wat suffig, morgen is ze weer mooi er hoor, en kan je ze zelfs gaan uitlaten, kleine rondjes met dr, rustig aan.

Jana & Romi schreef het onderwerp

14 juli 2011, 16:19

Thanx :-)
Ze is terug thuis hoor, alles is goed gegaan :-)
Idd nog wat suffig maar is toch al goed wakker.
Romi zal idd wel laten weten wat ze wel en niet wilt :-)

Cgoedgekeurde fokker

14 juli 2011, 16:29 3 doggies

Kan het fout hebben, maar een schijnzwangere teef kan je dan beter niet laten helpen tijdens de zwangerschap, ivm de hormonen als ik het goed heb..
Hoezo kwam je er vandaag achter dat ze schijnzwanger was, wat waren de symptomen?

Jana & Romi schreef het onderwerp

14 juli 2011, 19:24

Ik wees de dierenarts op een onregelmatigheid op romi's buik, ze heeft er naar gekeken. stimuleerde het en er kwam zeer veel melk uit.

Doggylove

14 juli 2011, 20:40 3 doggies

Wanneer is ze voor het laatst loops geweest. Normaal gesproken worden teven pas 3 maanden na het einde van de loopsheid geholpen, omdat ze anders hormonaal erg in de war kunnen raken en, zoals bij jou hond het geval, schijnzwanger kunnen zijn. Het kan zijn dat door het gedoe om de sterilisatie heen de schijnzwangerschap niet veel verder door zet, maar hou de volgende dingen in de gaten: geef veel afleiding, ga veel wandelen,zorg dat ze geen pluche beesten, sokken , pantoffels of wat dan ook kan adopteren als pup, eventueel dekens weghalen waar ze een holletje van kan maken. Als het allemaal niet helpt dan kun je Puur Schijnzwanger gebruiken. Schijnzwangerschap kan behoorlijk vervelend zijn!! Mijn hond adopteerde zelfs mijn hand, hahaha. Piepen, zeuren, niet naar buiten willen, sommige honden worden agressief, andere juist weer heel sloom en meegaand... Heel vervelend. Succes ermee!!

Jana & Romi schreef het onderwerp

15 juli 2011, 15:19

3maanden geleden was ze dus loops, daarom dat we haar nu pas hebben laten steriliseren, het nadeel is dat mn zus hier een pup heeft rondlopen en die kunnen niet ergens anders logeren. Hij was wss de trigger voor de schijnzwangerschap. Overlaatst merkte ik dat de putjes begon te graven in de zetel en dan zag ik die onregelmatigheden op haar buik. De puntjes aan elkaar gebonden en ik had men antwoord al, de DA bevestigde dit. En de symptomen die jij geeft daar herken ik er veel van hoor :-) Als een vreemde te dicht bij dempsey in de buurt komt of een andere hond dan wordt ze agressief, ze zeurt soms, wilt niet naar buiten (vanaf ze buiten is is dit over) + ze is heel sloom
Geen pretje in ieder geval, hopen dat dit snel overgaat

sabrina

15 juli 2011, 17:01 3 doggies

veel succes met je hondje!! hoop dat het allemaal goed geneest :-D

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "schijnzwanger, aandachtspunten?" praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

^