
Dit komt doordat het onderwerp niet meer recent is en in het hondenforum archief terecht ik gekomen.
Als je over "geven jullie soms dingen aan je honden die niet mogen bv. chocolade" wilt praten in het hondenforum dan kun je het beste een nieuw onderwerp aanmaken

En daar komt ook nog eens bij dat chocolade voor ons gewoon veel te lekker is, k zou echt geen stukje aan mn hond willen afstaan hoor!

"

Hihi Simone zegt naar je bed jij! Ik lag helemaal in een deuk hier.
Maar het is heel heel dom om chocolade te geven oliedom en je ouders zijn nog veel dommer jij bent nog maar een kind, ga jij het goede voorbeeld geven?

Ik vind het nogal een domme opmerking om te gaan vragen of wij onze honden ook chocolade geven.
Natuurlijk niet!
Het ergste vind ik nog wel dat je weet dat het kwaad kan, en toch geef je je hond chocolade, zeer triest.
Nee, hier krijgt Yuna alleen KVV/NRV beloningskoekjes, soms voor training kaas en worst, schapenvet bonbons met knoflook en dat was het dan voor haar.

Hier krijgt soms als beloning wel af en toe een stukje worst/kaas of een droog kaakje.
Ze krijgt ook af en toe honing maar dit is juist goed had ik hier op het forum gelezen.
Ik zou je hondje geen chocola geven hoor, ze vinden een bot/kluif/pensstaafje veel lekkerder en dat is ook nog is goed voor ze.

simone volgens mij is het vacantie en hoeven de kids niet op tijd naar bed he . volgens mij is het daar vacantie voor.

en voor de ts je bent 11 jaar en je weet dat het niet goed , dat weet je toch, geef het dan ook niet???

oww pff, ik kijk niet zo krek, lola krijgt chips, chocola, stokbrood met brie, broodje filet americain, suikerwafels, frietjes speciaal...
ehmmm nee toch niet
het enige "menseneten" wat lola krijgt is af en toe beetje peperkoek, smeerkaas/pindakaas (in kong) en ze mag het vlaflip-toetjes-bakje altijd uitlikken

Wat een belachelijke vraag
Natuurlijk ga je je hond geen dingen geven die ze NIET mogen, wat gevaarlijk kan zijn. Wel krijgen ze hier "mensen" dingen/eten maar alleen datgene wat geen kwaad kan, zoals stukje kaas, worst, yogurt etc.


hier wordt nimmer wat gegeven wat verboden is voor een hond, niets, eigen eten, daar moet ze het mee doen, bezoek of wie dan ook zal nimmer wat aan mijn hond geven, geen risicoos hier, ik heb genoeg gelezen gezien en gehoord van anderen wat er kan gebeuren als je voedsel geeft wat niet voor een hond bestemt is.

Chocolade of druiven of zo.... Nee, dat krijgen ze hier écht niet. Voorheen Sara weleens druiven laten eten, maar toen wisten we nog niet dat dat zo giftig was
Het waren er altijd maar een paar en gelukkig is er niks gebeurt, maar ik neem het risico niet meer nu ik weet hoe giftig het is.
Ze krijgen hier wel redelijk vaak wat restjes bij hun brokjes. Sterker nog: mijn moeder maakt vaak te veel, om het aan de hondjes te geven
Rijst, droge macaroni, groenten, ze vinden het heerlijk.
Ze krijgen geen saus, aardappelen of vlees, dat dan weer niet.
En af toe krijgen ze wat fruit. Banaantje, bosbessen, aardbeien... Schuif het er maar in!



"
Waarom krijgen serieuze onderwerpen soms zo weinig aandacht en hier zitten we al op 2 pagina's,Sorry hoor maar ik vind dat heel jammer

Chocolade is vergift.
Er zijn honden die er weinig van merken, maar er zijn honden die van twee chocolade eitjes sterven.
Om dat risico te lopen ?
Het verhaal van de man die een feestje had, staat me nog steeds bij.
Hij had een schaaltje met een paar chocolade bonbons op de tafel bij de tv laten staan.
Wilde ze de morgen erna opruimen.
Toen hij beneden kwam de volgende morgen, was 1 hond al dood, de andere stervende.
Ik heb mijn jongens nooit chocolade gegeven, een gewaarschuwd baasje telt voor twee.
Er was hier op hondenpage een hele tijd geleden een man die zei dat zijn vorige hond, heel vaak
chocolade had gekregen en hij was relatief "oud" geworden.
Hij had nu een nieuwe pup en hij voerde de pup ook al chocolade, omdat het bij de andere hond ook goed was gegaan.
Hoe dom kun je zijn ?



je moet het niet zo opnemen. Leer ervan dat chocolade echt slecht is.
We proberen je te waarschuwen voor de gevaren van chocolade. Neem dat alsjeblieft serieus. Dat is het enige.
Als je hem af en toe iets lekkers te snoepen wil geven geef dan een lekker stukje leverworst, of zelfs een ijsje. Ik vries voor Fedor yoghurtijsjes is, heerlijk vind hij dat, er is zoveel dat ze lekker vinden en niet giftig is.


"

Dat baasjes soms niet reageren, zoals een ander baasje wil, komt omdat wij allemaal heel veel van honden
houden en het beste met ze voorhebben.
Als dan iemand meldt dat hij een hond foute dingen geeft, zelfs zaken geeft, waar de hond van kan sterven,
terwijl degene het weet dat het verkeerd is, kun je zo'n reacties verwachten.
Dat komt omdat een hond niet kan bepalen wat goed of slecht is en wij het dus voor hem of haar moeten doen.
Misschien vindt je het wel zielig als de hond zit te bedelen, terwijl iemand aan de chocolade zit.
Het is veel zieliger, als je een paar uur erna, met een doodzieke hond naar de dierenarts moet.
En hij of zij misschien wel kan sterven.

Rasta krijgt in het weekend (net als wij) een lekkere boterham met Nutella choco ! Wauww .. Ni te hard verschieten allemaal !
Omdat we dan 's ochtends tijd hebben om lekker lang te ontbijten !! En hij hoort daarbij !
Volgens onze dierenarts kan dit geen kwaad ! Enkel fondant chocolade is uit den boze ! Kunnen ze idd. hartstilstand van krijgen.
's Morgens krijgt hij van mij 1 sneetje charcuturie vlees.Ik vind het zo zielig steeds maar die brokjes te moeten geven. Wij houden toch ook van eens iets lekkers ?
+ dat hij de routine zo goed kent dat hij niet van mijn zij gaat. Mijnheertje wacht mooi ad keukenkast. Geweldig is dat !
Trouwens al die flauwekul over wat wel en niet mag .. PFFF /// Precies zoals bij baby's - als je hoort wat sommige je allemaal verbieden ??! EROVER HOOR !
Als je hond écht niets anders gewend is dan zijn brokken dan kent hij de rest ook niet. Zal hij ook niet komen bedelen.
Ieder zijn keuze natuurlijk.

Euh, wij geven onze honden vlees, botten etc.
Hier is geen sprake van droge brokken.
Wij geven onze honden geen vergif, het is geen opgeblazen verhaaltje, maar het is BEWEZEN dat dit gewoon puur vergif is...
Er zijn zoveel andere opties, en dan kiezen jullie voor chocolade
Jezus, hier heb ik echt geen woorden voor...


Dat ie het al zo lang eet en het altijd goed is gegaan, wil ook niks zeggen. Het kan toch ineens verkeerd vallen. En dat je DA zegt dat het niks uitmaakt, vind ik alDit komt doordat het onderwerp niet meer recent is en in het hondenforum archief terecht ik gekomen.
Als je over "geven jullie soms dingen aan je honden die niet mogen bv. chocolade" wilt praten in het hondenforum dan kun je het beste een nieuw onderwerp aanmaken
Zoek je iets op de HondenPage ? Vul dan hier jouw zoekwoorden in ?