
Ik zou graag een stoffen plooibare bench voor mijn markiesje kopen maar twijfel aan de maat. Ze moet dienen om mee te nemen op wedstrijden of andere activiteiten.Het is niet de bedoeling dat hij er veel in zal moeten slapen.Enkel voor enige opeenvolgende uurtjes. ( rust en wachttijd )Nu heeft hij een metalen bench met een oppervlaktemaat van 60 cm x 45 cm.Ik wil deze uit gemakzucht en handiger om mee te nemen dus vervangen in een stoffen plooibare bench.
Mijn vraag, zou ik een maatje kleiner kunnen nemen omdat hij nu nog maar 1/2 van zijn metalen bench gebruikt.
Welke maat van bench heeft u voor u markiesje ?
Alle tips welkom.
Twijfel aan de maat omdat hij nog niet volgroeid is ( nu bijna 6 maanden oud )Maar ik wil het al wel kopen omdat ik de zware metalen bench te zwaar vind om steeds mee te moeten nemen. Alvast bedankt Lut
Dit komt doordat het onderwerp niet meer recent is en in het hondenforum archief terecht ik gekomen.
Als je over "welke maat van bench voor een markiesje ? " wilt praten in het hondenforum dan kun je het beste een nieuw onderwerp aanmaken
3 doggies 
Wat leuk nog een Markiesje op het forum.
Hoe oud is je hondje?
Mijn Markiesjes hebben ook beide een bench van 45 bij 60 cm.
2/3 zou nog wel kunnen maar 1/2 wordt echt te klein voor onze Markiesjes(35 & 37 cm schofthoogte).

Wiebe wordt eind juli 6 maanden en is een schat van een hondje, zou hem voor geen geld van de wereld meer willen missen.Zou heel graag agility met hem doen als hij volgroeid is.Ik zit al jaren in de sport maar dan met kelpie's. Gewoon voor de fun hoor.
Dan zal ik de maat misschien maar best aanhouden.Alvast bedankt Fanny
3 doggies 
Wat leuk!
Wie zijn zijn ouders?
Wij hebben een pup van 7,5 maand is gisteren voor het eerst loops geworden. Met haar willen we ook behendigheid gaan doen.
We hebben ook een Markiesje van 3,5 jaar. Daar doen we Rally-O mee. Behendigheid was niet echt zijn ding.

Wiebe heeft de naam Bommel Yop oudhollands zwart. Wiebe is zijn roepnaam. Papa is dus Yop en mama is Youty .( van José Koumans )zij zit in de fokadviescommissie van de vereniging.
Ik ken nog een markiesje hier in België. Zijn naam is Abban van de Vrijheid van Vossemare ( roepnaam Cuan ), hij is van 19 november.Een pittige kerel hoor die weet wat hij wil, ze hebben hun werk er mee.Ik kom hem vaak tegen op agility wedstrijden.
Ik heb u berichtjes hier allemaal gelezen en je hebt 2 mooie markiesje waar je leuke dingen mee onderneemt. Wiebe zit ook graag in de fietsmand. Eigenlijk zijn het best veelzijdige hondjes.
3 doggies 
Wat leuk. Ik vond Wiebe al op mijn meisje lijken.
Youty is de dochter van Shemay en Shemay is Ivy's moeder.
Dus Ivy is zijn half tante.
Heerlijk ras hè, het Markiesje.
Heel veel plezier met jullie pup!
Dit komt doordat het onderwerp niet meer recent is en in het hondenforum archief terecht ik gekomen.
Als je over "welke maat van bench voor een markiesje ? " wilt praten in het hondenforum dan kun je het beste een nieuw onderwerp aanmaken
Zoek je iets op de HondenPage ? Vul dan hier jouw zoekwoorden in ?