Ik zat me zo te bedenken dat het me leuk leek om bijvoorbeeld om de week een hond met zijn/haar baas te nemen waarbij het hemd van het lijf gevraagd kan worden
Ik bedoel dat alle forumleden vanalles kunnen vragen over je hond, wat hij het liefst doet, wat zijn leukste eigenschap is, wat voor kattekwaad hij heeft uitgehaald wat bij jou het meest is blijven hangen etc.
Zo leer je een hond en zijn baas redelijk goed kennen.
En als bijvoorbeeld de week voorbij is mag de hond/baasje een volgende vraag maar raak hond naar voren brengen. De volgende vraag maar raak hond zou dan gekozen kunnen worden doordat hij/zij de leukste vragen bedacht heeft enz.
Ik zelf vond het wel een leuk idee omdat ik best benieuwd ben naar de leuke weetjes en anecdotes van de honden en hun baas.
Misschien als meerdere mensen dit een leuk idee vinden dan kunnen we er een begin mee maken
Groetjes



3 doggies

groetjes



Zo is lekker alles compact 






