Doet jullie hond dat ook?

32 reacties · pagina 2 van 2

~Melissa & Bambi~

8 juni 2011, 20:19 3 doggies

ja, ze krijgt weleens wat.. maar als ze eht niet lust eet ze het niet hoor, no way. fruit lust ze sowieso niet, maar voor de rest eigenlijk alles wel haha. trouwens, als er jus ofzo overheen zit zit er nog een kansje in dat ze het wel eet haha!

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "Doet jullie hond dat ook?" praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

~Melissa & Bambi~

8 juni 2011, 20:20 3 doggies

" Nee dat doen onze honden niet.
Aan tafel geef ik ze niets. "

ze krijgt niet als we aan tafel zitten trouwens, dat krijgt ze gewoon na het eten in haar etensbak als er over is!

Anoniem (gast)

8 juni 2011, 23:05

Bobby lust ook heeel veel. Maar met haar kluifjes loopt ze eerst altijd tien rondjes, vervolgens wordt het op mijn schoot gegooid: of ik er even een beginnetje aan wil knabbelen.
Eigen schuld, want het is begonnen nadat ik uit nieuwsgierigheid eens zo'n rawhide kluif wilde proeven. Nu heeft het liefst alleen voorgeproefde kluiven. Maar een beetje pulken en frunniken helpt ook wel. No way dat ik aan een bullepees ofzo ga knagen. ;-)

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "Doet jullie hond dat ook?" praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

^