
ja, is een lange nacht geweest. De eerste is gisteravond om 16.35 uur geboren, de twaalfde en tevens laatste deze morgen om 7.15u.
Ze had in totaal 12 (6 r & 6 t) puppies, waarvan ze er 10 (5 r & 5 t) levend op de wereld heeft gebracht. Bevalling verliep moeizaam. De 10de pup is dood geboren (was te lang uit de vruchtzak) en de laatste ook. Met dat ik deze morgen met haar naar de DA reed, omdat ik merkte dat ze bleef persen en uiteindelijk enkel groen water kwam, heeft ze de 12de pup in de auto uitgeperst, ook dood.
Ik vind het spijtig van de 2 pups omdat ze mooi en voldragen waren. Maar 10 levende pups is voor Jumah zelf ook nog meer dan voldoende.
Ze zijn allen donker/rood gestroomd. Verschillende pups hebben een witte kop of is de kop voor de helft wit.
Het viel me op dat, ondanks haar grote nest, de pups toch allemaal vrij zwaar waren.
Hieronder vind je de volgorde van geboorte en gewicht:
16.35u teef 460gr
18.55u reu 420gr
19.00u reu 400gr
19.25u teef 400gr
19.45u reu 360gr
20.35u reu 440gr
21.55u teef 380gr
22.25u reu 420gr
23.30u teef 340gr
02.30u teef dood
03.30u teef 360gr
07.15u reu dood
Dadelijk de puppybak grondig onder handen nemen nudat Jumah haar rust heeft teruggevonden en dan is het voor mij ook platte rust naast de puppybak
Dit komt doordat het onderwerp niet meer recent is en in het hondenforum archief terecht ik gekomen.
Als je over "Verwacht: 11 puppies ?!! OMG!" wilt praten in het hondenforum dan kun je het beste een nieuw onderwerp aanmaken

gefeliciteerd met je "kinderen". Inderdaad jammer van de twee doodgeboren pups maar zoals je zelf al schrijft is 10 echt al een flink nest.
Succes de komende dagen en wel te rusten voor zo meteen.

Gefeliciteerd!!
Oef dat moet een zware nacht zijn geweest, ik vindt het heel knap dat er toch nog 10 flinkerds in leven zijn!
Succes en veel plezier de komende dagen! Zal van de week eens spieken op je site naar de pups!

Gefeliciteerd! Het zullen drukke tijden worden maar ook hele waardevolle tijden. Geniet er van en nu voor moeder en jou eerst maar eens even een paar uurtjes rust nemen!

gefelicicterd met je pupjes, jammer van de twee die dood zijn, maar ja soms komt het helaas voor en kan je niks aan doen. geniet van de andere en zijn er nog zat. zal je je handen vol aan hebben en mama ook hoor gr myriam

Gefeliciteerd met je 10 puppies in totaal, erg jammer dat er 2 dood zijn maar je kunt er niks aan doen, ik geloof goed dat jij een zware nacht hebt gehad.
veel plezier met de puppies!!

Van harte met de 10 pups!
Flex komt uit een nest van oorspronkelijk 14 pups waarvan er uiteindelijk 13 overbleven, met 7 weken werd de fokker langzaam gek haha. Ik wil je alvast heel veel succes wensen de komende tijd en vergeet niet te genieten!

Gefeliciteerd met de pups.Je zult er je handen mee vol hebben straks want nu slapen ze nog veel.
Ik hoop dat ze ook allemaal weer een fijn huisje zullen krijgen.

Dat hebben Jumah en jij knap gedaan
Gefeliciteerd, en succes de komende weken!
Ik ben benieuwd naar de foto's!

Gefeliciteerd!
En nu alle2 even een beetje uitrusten voor zover dat mogelijk is met die humpies!

Heb net je topic pas gelezen!
Proficiat met de 10 pups, helaas voor de 2 andere...
Geniet ervan, veel succes ermee, en ik ben zoals iedereen ook benieuwd naar foto's!

hele knappe prestatie van Jumah!!
En van het vrouwtje.. pfft...Suces me de eerste spannende dag!!
En we verwachten wel fotos hoor!!

Dikke proficiat en een grote pluim voor Jumah!
Jullie zullen wel een hele zware nacht achter de rug hebben gehad.
De reu-teef verdeling is ook wel mooi gelukt dan
. Toekomstige baasjes zullen blij zijn.
Nog een dikke knuffel voor de twee kleintjes die het niet gehaald hebben :( hopelijk beleven zij nu een leuke tijd ergens hierboven.

Oh helemaal verliefd! Heb snel mijn laptop dichtgeknald zodat mijn vriend ze niet ziet haha!
Preachtig, vooral die met witte koppen en een donker lijf. Je zal onwijs trots zijn!

Ohh!! Wat een mooi nestje! Verdrietig van de 2 overleden pups... Maar wel heel fijn dat de andere 10 gezond ter wereld zijn gekomen! Ze zijn schitterend.
Gefeliciteerd!

Ohh!! Wat een mooi nestje! Verdrietig van de 2 overleden pups... Maar wel heel fijn dat de andere 10 gezond ter wereld zijn gekomen! Ze zijn schitterend.
Gefeliciteerd!

Zo wat een mooi nest. En wat een hoop als je dat zo ziet op de foto. Dat is een lange nacht geweest voor jullie.
Uiteindelijk waren het er dus zelfs 12. Jammer van de laatste 2, maar ze heeft nog 10 mooie pups om groot te brengen en zoals ik op de foto's zie is ze een goed moedertje.
Gefeliciteerd. Dus sommige zijn 31 mie jarig en andere 1 juni?
Ook mooi verdeeld tussen de teven en reuen

Mooie prestatie van Jumah !
eerlijk verdeeld
heel treurig van de 2 die het niet gehaald hebben.
maar gelukkig maken 10 ervan het goed en vooral Jumah !
Ze zijn prachtig !*zucht*
En nu de drukke tijden tegemoet !
Veel plezier en Gefeliciteerd !

Proficiat Juùah en Arlette!!!
Is een heel mooi nestje geworden!Ben ook wel gek van de witte kopjes hoor
Mijn vriend heeft me nu al verboden om nog op jullie site te komen kijken en al zeker om mss ooit eens op puppy bezoek te komen
Hij vindt 2 loebassen meer dan genoeg op het moment

van harte en idd jammer van de andere 2 maar super mooie puppies moeder ziet er ook goed uit na zo'n lange nacht
jij zelf zou ook wel op wezen, pak je rust nu het kan 
en wens je heel veel s6 met dit mooie nest en een dikke knuffel aan jumah die zo der best heeft gedaan

Gefeliciteerd met de pups!
Jammer van die 2
maar 10 pups is ook heel veel.
Mooie foto's het zijn echt schatjes!!!

10....,tien..., TIEN !!! en dan ook nog zo gaaf.
Het is maar goed dat jullie over een week of 8 gesloopt zijn, want anders zou je toch nooit meer één van die puppsels laten gaan
Echt geweldig, van harte gefeliciteerd en Enjoy !!
Dit komt doordat het onderwerp niet meer recent is en in het hondenforum archief terecht ik gekomen.
Als je over "Verwacht: 11 puppies ?!! OMG!" wilt praten in het hondenforum dan kun je het beste een nieuw onderwerp aanmaken
Zoek je iets op de HondenPage ? Vul dan hier jouw zoekwoorden in ?