
Mijn papa is 2 weken met vakantie met mijn stiefmoeder en jongste broertje en zo lang letten Ziva en ik op hun huis 
Voor ons is dit ook een beetje vakantie want papa woont heerlijk landelijk en Ziva heeft hier een grote tuin waar ze naar hartelust kan rennen en spelen. Daarnaast kunnen we hier lange wandelingen maken waarbij ze grotendeels los kan lopen.
Een groot contrast met ons gewoonlijke stadsleven!
Een paar fototjes:

Heerlijk aan het spelen in de tuin

Misschien kan ik later het Belgische elftal wat vooruit helpen 

Een hond? of een konijntje?

Genieten in het zonnetje!
Nog een dikke week te gaan en er staan nog een tuinfeest, bezoekjes van andere hondjes, een barbecue en een bezoekje aan het bos op het programma!
Ziva's zelfvertrouwen stijgt ook met de dag door de nieuwe ervaringen die ze hier opdoet. Kortom, we genieten met volle teugen!
Dit komt doordat het onderwerp niet meer recent is en in het hondenforum archief terecht ik gekomen.
Als je over "Samen met vakantie! (foto's)" wilt praten in het hondenforum dan kun je het beste een nieuw onderwerp aanmaken
3 doggies 
Wat leuke foto's !
Ik wens jullie nog heel veel plezier en veel zonneschijn
3 doggies 
hihihi kei leuke foto's zeker foto 3 hahaha die oren
veel plezier samen en geniet van de vakantie

@Uma: Mijn papa heeft idd een redelijk grote tuin, jammer genoeg is mijn stiefmoeder allergisch en kan Ziva enkel van de tuin genieten wanneer zij op reis zijn 
Maar wanneer we hier zijn genieten we er extra van!
Dit komt doordat het onderwerp niet meer recent is en in het hondenforum archief terecht ik gekomen.
Als je over "Samen met vakantie! (foto's)" wilt praten in het hondenforum dan kun je het beste een nieuw onderwerp aanmaken
Zoek je iets op de HondenPage ? Vul dan hier jouw zoekwoorden in ?