Op bezoek en daar woont een kat!

plaats een nieuw onderwerp in het hondenforum meest recente onderwerpen in het hondenforum

honden page profiel KikiKiki

honden foto van Kiki

James is geen kat gewend, nu gaan we binnenkort op bezoek bij mensen die een kat hebben. Advies gevraagd?? James in travelbench? of los?

Helaas, dit onderwerp staat op slot.

Dit komt doordat het onderwerp niet meer recent is en in het hondenforum archief terecht ik gekomen.
Als je over "Op bezoek en daar woont een kat!" wilt praten in het hondenforum dan kun je het beste een nieuw onderwerp aanmaken

honden page profiel Judith en SammieJudith en Sammie 3 doggies

honden foto van Judith en Sammie

Ik zou denken hond los, maar zorgen dat de kat kan vluchten. Of is de kat ook honden gewend? Bij mijn vader vlucht de kat altijd de trap op als ik met de hond binnen kom. En blijft dan van bovenaf kijken hoe dat "monster"door zijn huis loopt. ALs ik weg ga komt hij pas weer beneden.

honden page profiel KikiKiki

honden foto van Kiki

Het is maar een 2 kamer woning, dus veel vlucht mogelijkheden zijn er niet.

honden page profiel Suzanne slagerSuzanne slager 3 doggies

honden foto van Suzanne slager

vaak merk je buiten al dat de hond een hekel aan katten hebt, zoniet dan gewoon proberen.

honden page profiel Jannie SchrijverJannie Schrijver 3 doggies

honden foto van Jannie Schrijver

Is de kat honden gewend?? Nee?? Dan zou ik mijn hondje niet meenemen.

honden page profiel Kobus & CasKobus & Cas 3 doggies

honden foto van Kobus & Cas

Suzanne, dat hoeft niet hoor ;-) Buiten rennen de katten vaak weg, dan krijgt de hond last van zijn jachtinstinct, want dieren die wegrennen zijn leuk om achteraan te rennen! Binnen, echter heeft mijn hond totaal geen probleem met katten, TENZIJ ze wegrennen. Dan wil ze er weer achteraan. Maar blijven ze rustig liggen dan is het even snuffelen en alles is goed.

Dus inderdaad; is de kat honden gewend?
Want als de kat dat is, dan hoeft er helemaal geen probleem te zijn. Als de kat rustig is en de hond mag even snuffelen en de kat bekijken, dan zal er waarschijnlijk niks gebeuren.
Is de kat geen honden gewend? Dan óf de hond aan de riem houden, óf de kat/hond (1 van de 2) naar buiten doen, óf de hond niet meenemen.

honden page profiel Jacqueline, Jackie en JoyJacqueline, Jackie en Joy 3 doggies

honden foto van Jacqueline, Jackie en Joy

Joy haat katten die buiten los lopen, echter zodra ze binnen zijn vind ze ze heel interessant en gaat ermee spelen of laat ze met rust.
Jackie is zowel binnen als buiten gek op katten terwijl wij helemaal geen katten hebben :-D

honden page profiel corrie koopmancorrie koopman 3 doggies

honden foto van corrie koopman

Ik zou de hond dan maar niet meenemen of de hond in de bench laten.

honden page profiel KikiKiki

honden foto van Kiki

Tja ben benieuwd hoe het zal gaan! James kwam er graag, de kat komt daar midden deze week.

honden page profiel CCgoedgekeurde fokker 3 doggies

honden foto van C

Als je niet weet hoe James er op reageerd zou ik de gok niet nemen..

Als de kat deze week komt, is deze dan nog een kitten? Of een asiel kat?

honden page profiel corinacorina 3 doggies

honden foto van corina

Hoi,

Ik heb een kat in huis en sinds 2 weken een pup, om te weten te komen of de kat met honden overweg kan of ze tollereerd heb ik mijn schoonzus met hond uitgenodigd, de hond is buiten gek op katten maar gedroeg zich binnen heel timide, meestal rennen katten buiten weg voor honden maar nu er een hond op haar terrein kwam vond ze het wel heel interessant, toen ze hem zag rende ze er al blazend op af, de hond begreep er niks van.
Het is zo dat de kat wel ergens op moet kunnen springen en zich niet in het nauw gedreven moet voelen, dan is het geen probleem als je de hond mee neemt! Hou hem wel bij je en aangelijnd, kijk hoe dat gaat, de kat zal wel even verrast zijn maar zal zich zelf terug trekken en een plekje zoeken waar ze veilig zit.
Onze pup en kat lopen nu langs elkaar heen en negeren elkaar,

honden page profiel corinacorina 3 doggies

honden foto van corina

Ik zou de hond niet los laten lopen in het begin, dat leverd te veel stress op voor beide, neem voor de zekerheid de bench mee, this en blijft het huis van de kat. Ik denk dat je hem gewoon mee kunt nemen, als je beide wel in de gaten houd, de hond in het begin aangelijnd. Om hem gerust te stellen.Zodat hij niet de kat de stuipen op het lijf jaagd!

honden page profiel KikiKiki

honden foto van Kiki

De kat is een herplaatser. Dus geen kitten. Ik weet niet of deze honden gewend is. James is geen kat gewend. Hij ziet ze wel op straat en dan staan ze meestal met een hoge rug en dikke staart. Ben wel benieuwd hoe het zal gaan. Zal James aangelijnd houden binnen. Hij is zelf ook niet zo dapper hoor! ;-)

honden page profiel corinacorina 3 doggies

honden foto van corina

Mijn kat van nu 13 heb ik 2 jaar geleden uit het asiel gehaald, dus ook een herplaatsing, ze is naar het asiel gebracht omdat ze teveel aandacht vroeg en niet met andere katten overweg kan, vliegt bijna door de raam als ze er een ziet op straat. Met de pup gaat het eigenlijk heel erg goed, ze zijn natuurlijk jarloers op elkaar en de kat beschermt haar terrotorium heel goed, maar nu beseft ze volgens mij dat hij niet meer weg gaat! Ze hebben zelfs net samen op de bank liggen slapen, onopgemerkt door het gedraai van beide lagen ze op een gegeven moment bijna tegen elkaar aan, ik zou gewoon de hond meenemen als de baasjes van de kat daar gen problemen mee hebben, en als jullie zelf de hond niet gek hebben gemaakt met het stimuleren

honden page profiel corinacorina 3 doggies

honden foto van corina

Van het roepen van poesje poesje op straat!

Vergat de zin af te maken, hahahaha

Succes
Gr,
Corina

Helaas, dit onderwerp staat op slot.

Dit komt doordat het onderwerp niet meer recent is en in het hondenforum archief terecht ik gekomen.
Als je over "Op bezoek en daar woont een kat!" wilt praten in het hondenforum dan kun je het beste een nieuw onderwerp aanmaken

De HondenPage maakt gebruik van cookies. Dit zorgt er voor dat onze website voor jou als bezoeker beter werkt. Daarnaast gebruiken wij o.a. cookies voor onze webstatistieken en advertenties.info / verbergen en toestaan
^