In Cavom zit ook rund
Rex kreeg ook cavom en reageerde daar vrij hevig op. Ik ben toen KVV gaan proberen en daar werd alles alleen maar erger van. Vervolgens ben ik overgestapt op Renske lam brokken en 1x per week Renske vers vlees en 1x per week Renske vers vis. Na 8 weken had hij nergens meer last van..
Hij had zoveel huid problemen, dat hij nu zwarte vlekken in zijn liezen heeft en een zwarte vlek op zijn geslachtsdeel. Deze vlekken kan een hond krijgen na veelvuldige irritatie van de huid.
Toen Rex nog last had van een voorhuidontsteking was het met verdunde dettol in 4 dagen weg.. Bij hem was het zo danig ontstoken, dat het er gewoon de hele dag door uit liep.. zo vies! Hij heeft trouwens de laatste keer ook 1 douche beurt (zonder zeep) van mij gehad en heb ik gewoon af en toe even de douchekop er langs gehaald. Ik twijfelde om het te doen omdat ik zelf geen man ben en niet weet hoe dat voelt, maar hij gaf geen kick en als hij pijn had gehad, was hij echt wel weg gelopen.
Maar hierna was het vele likken ook over.


3 doggies






