Dit komt doordat het onderwerp niet meer recent is en in het hondenforum archief terecht ik gekomen.
Als je over "Dit word hem dan! (foto's)" wilt praten in het hondenforum dan kun je het beste een nieuw onderwerp aanmaken
3 doggies 
Gefeliciteerd zeg, wat een plaatje
Nog eventjes wachten en dan hebben jullie er weer een vriendje bij
3 doggies 
wat een leuke pup daar smelt je toch van he.ik heb zelf ook een whippet gehad.was een teefje en ze zijn ook zo lief he.en rennen wat ze kunnen.
en wat een leuke naam hebben jullie bedacht past wel heel goed bij het ras.
ik wens jullie heel veel plezier met je nieuwe pup.en je andere whippet is ook een heel mooi hondje.
3 doggies 
Turbo ziet er prachtig uit! Geniet van jullie nieuwe pup, en niet vergeten.....wij willen heel veel foto's zien!

@ Alexandra
Ik zag net wat nestfoto's van mechelaars en ze lijken er inderdaad veel op.Als hij volwassen is heeft hij ook wel mechelse kleuren. Hij is bruin met een zwart masker
Alleen is de bouw totaal anders
(voor de geen die dat niet weet
Haha)
3 doggies Super schattige pups & ras!
Geniet ervan reeds nu!
@ Simone: de Greyhound is wel degelijk sneller hoor...enkel minder wendbaar dan de Whippet. Maakt ook niet veel uit, het zijn beide prachtige rassen!
3 doggies 
Van harte gefeliciteerd met Turbo!!! Super dat je uiteindelijk toch je voorkeur reutje hebt,
wil de fokker nog met hem fokken of is hij volledig van jullie?
Ik vind Wendy ( die super gespierde whippet ) trouwens niet lelijk hoor, het ziet er anders uit.. maargoed het maakt haar daardoor niet lelijk!
Ben nog even aan het zoeken geweest naar wat ze nu precies heeft, is wel interessant... Ze heeft dus 2x het genetische gen voor bespiering begrijp ik..
Wat ik wel jammer vind ik dat er zoveel onderzoeken met haar gedaan worden ( ze ziet er niet super gelukkig uit )
3 doggies 
Heel hartelijk gefeliciteerd met Turbo.
Nu is het dan nog even afwachten totdat je hem hebt. Hopelijk gaan de weken die je nog moet wachten voor jou snel voorbij.

@ Thopen
Inderdaad is de greyhound sneller, maar op korte afstanden wint de Whippet
@ Lisanne
De fokker gaat Turbo inderdaad gebruiken als dekreu voor zijn eigen teven (die geen familie zijn natuurlijk)
Maar eer het zover is zijn we ruim 2 a 3 jaar verder
Wendy is ook wel eens op tv geweest, en vind het er heel zielig uit zien. Weet niet of ze ook last heeft. Maar dat lijkt me haast wel.
We zouden de pup 15 april ophalen, maar misschien word het 18 april. Van de Fokker van Bentley hebben we namelijk 17 april een strandwandeling in Scheveningen en ten eerste kan de pup natuurlijk niet mee, en ten 2e omdat hij dan pas 2 dagen bij ons zou zijn willen we hem ook niet gelijk ergens anders onderbrengen. We moeten dat alleen nog met de fokker overleggen. Maar het zal geen probleem zijn.
Moeten alleen nog ietsje langer wachten dan
En ik hou helemaal niet van wachten
Dit komt doordat het onderwerp niet meer recent is en in het hondenforum archief terecht ik gekomen.
Als je over "Dit word hem dan! (foto's)" wilt praten in het hondenforum dan kun je het beste een nieuw onderwerp aanmaken
Zoek je iets op de HondenPage ? Vul dan hier jouw zoekwoorden in ?