Voor gedroogd hart doet ie alles...en zijn vrienden ook!

14 reacties

Myrthe & Yebo

22 maart 2011, 14:53

Ik heb van het weekend hart gedroogd en die in hele kleine flinters gesneden.
Yebo is nog nooit zo gehoorzaam geweest...en zelfs de andere hondjes uit de buurt luisteren nu beter naar mij dan naar hun eigen baasje! ;-)

'n lekkere gezonde snack!

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "Voor gedroogd hart doet ie alles...en zijn vrienden ook!" praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

Esther

22 maart 2011, 14:55 3 doggies

Waar haal je hart vandaan? Welk dier?

lijkt me wel een verstand-op-nul-klusje :P

Myrthe & Yebo schreef het onderwerp

22 maart 2011, 14:58

Runderhart,was in de aanbieding bij AH,
De droogmachine doet het meeste werk. Het snijden is zo gebeurd: als het gedroogd is is het vrij krokant, dus die flinters heb je zo gemaakt.

En het plezier wat je het hondje er mee doet...
daar zet ik mijn verstand graag op "0"voor!
(Oven op 90, verstand op 0 zeg maar! :-) )

Esther

22 maart 2011, 15:02 3 doggies

Fantastisch! En gaan ze er niet extra van stinken of meer last hebben van scheten ofzo..?

Myrthe & Yebo schreef het onderwerp

22 maart 2011, 15:09

Nee hoor Esther,
Het enige wat gedroogde flinters hart schijnen te doen is...de gehoorzaamheid verbeteren! ;-)
En dat is bij een Basenji altijd handig! haha!

huskywoman

22 maart 2011, 15:27 3 doggies

ik maak idd nu al een aantal maanden gedroogd runder en lamshart voor mijn doggies en ze vinden het super.
En willen er idd veel voor doen :-D

doe ook wel eens koolvis drogen, vinden ze ook geweldig :-D

huskywoman

22 maart 2011, 15:28 3 doggies

je zet toch niet je oven op 90 grade ;-)
dat is namelijk een beetje te warm, zou hem veel lager zetten

Myrthe & Yebo schreef het onderwerp

22 maart 2011, 16:00

Normaal in machine, nu even in oven, 90 graden en oven op kiertje...ben er de hele tijd "bij gebleven". Ging heel goed hoor! (Misschien is mijn oven een beetje oud en geeft ie niet te veel warmte? Had even op het internet gezocht..was aangegeven temperatuur. Droogmachine was onvindbaar (manlief had eens opgeruimd ;-))

Koolvis is ook een ideetje. Gelukkig heb ik geen kat meer, die zou de hele tijd staat gillen alvoor het klaar was. Yebo heeft heerlijk liggen maffen...

Myrthe & Yebo schreef het onderwerp

23 maart 2011, 09:38

@Hyskywoman:
Jahaaaa! ;-) Maar ik had 'm niet bij de hand, heb op het internet gezocht ivm temperatuur conventionele ovens en ben er bij gebleven: is goed gelukt en Yebo smult er van...volgende keer doe ik het weer braaf in mijn oven: beloofd!!!! O-)

@Ester:
Marco had de droogmachine kwijt gemaakt: had op de zaak opgeruimd en had wat dingen die we niet meteen nodig hadden achter in de Lada Niva gezet, die wij op dit moment niet gebruiken:
Ik had dus het weekend thuis de Landcruiser, de Lexus...en geen droogmachine! :'(
Maar , ik heb het je beloofd: als het gelukt is...Ik weet waar je huis woont!;-)

Myrthe & Yebo schreef het onderwerp

23 maart 2011, 10:33

@sam&Salta:
Ik heb de droogmachine zo'n 6/7 jaar gelden uit Australië gekregen, wij maken er biltong mee (gedroogde reepjes vlees, voor jezelf, net iets als Beef Jerky maar dan op z'n Zuid-Afrikaans)
Pas 3 jaar geleden kwam Yebo in ons leven, we hadden de machine toen dus al: 1+1= 2: Gedroogd hart voor meneertje, biltong voor ons!
Ik heb de Healthy Food Dryer van Sunbeam.

Joh, een hondje hier begint al te smakken als ie me ziet!

Myrthe & Yebo schreef het onderwerp

23 maart 2011, 10:40

Lekker is anders, maar echt stinken...
Maar als iets te erg stinkt zet ik de machine op het balkon/ in de werkplaats...

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "Voor gedroogd hart doet ie alles...en zijn vrienden ook!" praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

^