Hoeveel kost alles samen?

15 reacties

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "Hoeveel kost alles samen?" praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

Wat voor ras pupje gaat het om? Reu of teef en bepaalde kleur maakt soms ook nog uit...

Hoe groot is de hond? Wil je een luxe mand of een plastic mand?

Wat voor een leiband wil je? Gewoon zo een standaard ding of een speciale?

Zonder al die info kan natuurlijk niemand hier antwoord op geven. Wat betreft de spullen... Die kun je zo duur maken als je zelf wilt! Goedkoop van de Aldi of duurder van de dierenwinkel.
En een hond... Tja dat is compleet afhankelijk van het ras en of je de pup haalt uit de goede fok of gaat voor een broodfok pupje met alle gevolgen en dus ook kosten van dien.

~**Saar, Dexx & Daya **~

20 maart 2011, 18:35

Ik denk dat je zo €1000 euro kwijt bent.
gemiddelde prijs pup ,mand etc.
bench roem etc etc
tel maar op .

~**Saar, Dexx & Daya **~

20 maart 2011, 18:36

riem natuurlijk!
sorry mijn toetsenbord is zoals de meesten inmiddels wel weten kapot en heeft een eigel leven.

en idd ligt ook aan de pup van welk ras
er zijn pups die al 700 euro kosten of meer

ukkie

20 maart 2011, 18:49

Koop wel bij een goede stamboom fokker die met geteste ouders test hè? Niet bij een grootschalige kennel met altijd nestjes en meerdere rassen, die behandelen de moederhonden echt schandalig.

Bedenk dat je naast hond/riem/mand ook nog andere kosten hebt. Vaccinaties cursussen, puppyproof maken van het huis, reisbench, ontwormen etc. Het tikt echt aan. En dan maar hopen dat ze nooit ziek worden!

Maart

20 maart 2011, 18:52

Hangt er ook vanaf de hoeveelste hond het is.
Bij mijn 3de had ik enkel maar de kosten de van de pup zelf (hoewel hij wel ook een binnenhok en puphalsbandje gekregen heeft).

riem had ik al, eetbakken gebruik ik praktisch niet, kussen voor hem niet nodig want komt niet in huis en ligt hier al, autokennel was al geïntalleerd,...

Shiba fanbijna goedgekeurde fokker

20 maart 2011, 18:56

als je de pup gelijk met mand, lijntje enz kan kopen en dit bij elkaar opgetelt word, zou ik maar snel wegrennen ;-)

gewoonlijk koop je de puppy op een andere plaats dan de mand, lijntje, eten.

een goede fokker zal je wel een lijntje meegeven, speelgoedje, dekentje met nestgeur, voeding voor x aantal tijd,.....
en veeeeeeel goede raad :-)

liesbeth

20 maart 2011, 19:03

Ik was 2000 euro kwijt,voor een puppy....alle toebehoren/inentingen. ;-)

Amber & Lootah

20 maart 2011, 19:30

Ik was 850 euro kwijt voor de pup, 50 euro bench, 50 euro slaapkussen voor in de bench, 30 euro voor de riem en halsband, zo'n 50 euro aan speeltjes (kong e.d.) 50 euro ongeveer per keer bij de dierenarts, 50 euro puppy cursus. En dan nog de kosten die je kwijt bent aan eten... want je betaald niet alleen de aanschaf van je hondje en spullen, hij heeft altijd eten nodig, ,medische zorg, cursussen etc.... Ik ben per maand zo rond de 100 euro kwijt met eten e.d. erbij

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "Hoeveel kost alles samen?" praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

^