honden kleren?

39 reacties · pagina 1 van 2

Cheyenne

10 maart 2011, 09:32

vinden jullie het zielig als honden kleren an hebben?
het staat wel leuk en grappig maar of ze het leuk vinden...
mijn hond heb ik ook een keet iets aangetrokken maar dat vond ze heeeelemaal niet fijn...
ze ging helemaal rollen in haar mand..
dus mijn vraag is wat vinden jullie van honden met kleren?

grfoetjes cheyenne.

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "honden kleren?" praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

silke & woody

10 maart 2011, 09:35 3 doggies

ik zou mijn hond kleren geven als ze een dunnen vacht hebben of geen vacht maar ook op medische reden

Japjes

10 maart 2011, 09:36 3 doggies

voor de lol nee O-) voor medische redenen of tegen de kou ja :-D

Marjolijntjuh

10 maart 2011, 09:36 3 doggies

Ik ben van mening dat een hond een goede vacht heeft en zelf zijn temperatuur regelt.
Echter zijn er ook kleine honden die met de strenge winter de afgelopen keer het wel veel te koud hadden en dan kan ik het wel begrijpen.
Mijn stoere vent heeft afgelopen winter ook een jas gekregen omdat de kou ervoor zorgde dat hij zoveel meer last van zijn rug kreeg dat het het advies van de orthopeet was.

Maar als een gewoon mode ding vind ik het eigenlijk maar totaal niets...

silke & woody

10 maart 2011, 09:38 3 doggies

ik vind dat honden honden moeten blijven en geen poppen

Cheyenne schreef het onderwerp

10 maart 2011, 09:38

en een regenjas wand mijn hond haaaaaaat regen...

Cheyenne schreef het onderwerp

10 maart 2011, 09:39

niet dat ik dat heb hoor...

Jeroen & Lola

10 maart 2011, 09:41 3 doggies

ik vind het maar niks, sorry O-)

tenzij om iets medisch of tegen de kou ofzo...dat kan natuurlijk

hilde-dirk

10 maart 2011, 09:43 3 doggies

honden hoeven geen kleren,zelfs geen regenjas.

hun vacht beschermt hen wel

Claudia & Tank

10 maart 2011, 09:45 3 doggies

Ik vind het niks.
Een hond hoort geen kleren aan te hebben.
Ben het wel met de rest eens dat als het moet vanwege iets medisch of de kou heb ik er niks tegen.

die van mij draagt van alles, liefst roze. :-D

zoek nog roze laarsjes voor de regen, ze heeft nu gele, maar vind de kleur niet zo mooi, dus als je nog eens iets tegenkomt in het roze ? kleurt mooi bij de vacht. :-D

marije

10 maart 2011, 10:00 3 doggies

ik vind het belachelijk.... als het voor medische redenen is, dan kan ik er nog in komen, maar gewoon voor de lol.... :'( eigenlijk vind ik het ook nog zielig ook nog. het is niet natuurlijk....laat een hond gewoon lekker hond zijn.... :-)

....goedgekeurde fokker

10 maart 2011, 12:36 3 doggies

Ik houd helemaal niet van het aankleden van honden.

Echter heb ik zelf twee kleine (30 cm hoog) hondjes met een heel korte vacht en blote buikjes. Met wandelen kunnen ze zich prima warm houden, omdat ze lekker aan het rennen zijn. Maar op cursus (waar ze veel stilstaan), is het gewoon snel te koud voor ze. Als het erg guur is (vriezen), dan krijgen ze een dekje op. Niet zo'n mode-ding, maar een dekje dat prettig voor zit en praktisch is.

Toen er zoveel sneeuw lag, kregen ze ook een dekje op (de buik is dan ook beschermd). Ze kwamen amper boven de sneeuw uit en na 5 minuten waren ze zonder dekje al door en door koud. Mét dekje hebben ze heerlijk een half uur zitten ravotten. Als ik dan mag kiezen: plezier met dekje of zonder dekje al na 5 minuten naar binnen willen, is die keuze snel gemaakt toch?

http://www.hondenpage.com/foto/foto/112982.jpg

Jannie Schrijver

10 maart 2011, 12:37 3 doggies

Mijn honden hebben wel warme rugbeschermers. Ze lopen naast de scoot en als ik dan weer eens tever ben gereden of er is er eentje die mank gaat lopen dan mogen ze op mijn voetenplank op de scootmobiel. Ze krijgen het dan echt te koud....
En ach als er mensen zijn die het leuk vinden om hun hondje aan te kleden dan moeten ze dat zelf weten. Ik zie het liever als dat ze verwaarloosd worden.... Lekker tutten met je hondje... De meeste vinden het nog lekker ook... Zelf zou ik het niet doen maar dit is mijn mening.

ka-girl

10 maart 2011, 12:46 3 doggies

Voor medisische redenen of als ze echt te korte haartjes hebben (of geen) in de winter, dan vind ik het wel oke. Maar anders vind ik ook dat de hond hond moet blijven.
Mijn JR vind sneeuw erg leuk en springt dan erg hoog. Dat houd hem warm en wanneer hij thuis komt en hij bibberd een beetje, kan je hem vinden bij de verwarming of warme dekentje.
Ik heb een keer zo'n soort van jasje gekregen voor mn JR, heb het toen geprobeerd aangezien het een cadeau was maar dat vond hij echt niks.. Hij ging idd rollen en krabben en gek doen. Heb het gelijk weg gedaan want vond het er niet echt uit zien en gaf hem groot gelijk.

Jannie Schrijver

10 maart 2011, 12:48 3 doggies


Ik wil er aan toevoegen dat mijn meisjes de jas pas aan krijgen als ze stoppen met lopen naast mijn scoot. Trouwens ik het zwarte honden en zwarte jasjes.

justine

10 maart 2011, 12:55 3 doggies

tis walgelijk iemand met een hond met kleren te zien voor mij is mijn hondje een broer maar dat wil niet echt zeggen kleren aan en in de buggy!!!
een buggy kan zijn omdat de hond loop-problemen heeft maar dan noch kleren en buggy...tis een hond hoor niet echt een mens.mijn hond heeft een truitje voor als het koud is en een jas maar meer niet bij die trui kreeg je een sjaal en dat vonden wij te...een jas was genoeg zelf al is het winter is en blijft het belachelijk die kleren.....(zeker als je een hondje zo ziet wandelen :'( ) ik probeerde dat eens met de onze en het mag niet te groot of te klein zijn en hij liep met zijn oren en staartje naar beneden net of hij wou zeggen help me!!!! :'(

linneke

10 maart 2011, 14:11 3 doggies

ik doe ze soms kleren aan voor leuke foto's te maken. voor de rest vind ik er maar niets aan en zo'n buggy vind ik helemaal dom. alleen als het om medische reden is maar anders... nee, bedankt!

corrie koopman

10 maart 2011, 14:15 3 doggies

Ik heb niets met kleren voor een hond.
Soms een jasje om medische reden oke.
Maar laat de hond hond blijven.

Annet & Sam

10 maart 2011, 14:15 3 doggies

nee max krijgt ook geen kleren aan.. alleen een mooi boeren rode zakdoek om..dat vind ik wel stoer O-)

Ronica & Fester

10 maart 2011, 14:15 3 doggies

ja ik vind het niet leuk nee, maar sommige honden (doberman, duitse pincher, chihuahua, naakthond) is dit soms echt wel nodig of het hondje vat kou he hou daar dan wel rekening mee O-)

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "honden kleren?" praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

^