
Gisteren ben ik met de vrouw van de fokker van Zendé en met Zendé naar de Hondenshow in Groningen geweest. De fokker zelf zat in de organisatie, dus die had het behoorlijk druk.
Zendé deed niet mee, want hij was nog te jong.
Wat een dag. Zoveel gezien en geleerd. Twee leden van HP ontmoet: Wichita en Dominique: Het was erg gezellig om jullie in levende lijve te spreken, meiden. Leuke dingen gekregen en gekocht voor Zendé en natuurlijk ook voor Timo. En we hebben een stuk met Zendé aan de riem gelopen en dat vond hij best wel ok. En dat terwijl het best nog wel behoorlijk druk was op dat tijdstip. Hij is een echt lefgozertje. Bijna nergens bang voor. Super. De rest van de dag zat hij in de buggy. Ideaal. Kon hij slapen wanneer hij wilde, ik hoefde hem niet de hele tijd te dragen en we konden de buggy ook gebruiken als opruimplek voor de spullen die we kochten.
Conclusie: Ben ontzettend blij dat ik geweest ben. Het was erg leerzaam en ik ben nu niet meer zo zenuwachtig voor de show in Hardenberg. Ik weet nu wat me ongeveer te wachten staat. En Zendé : volgens mij heeft die ook een hele leuke dag gehad met heel veel indrukken.
Dit onderwerp staat op slot, je kunt niet reageren op deze vraag !
3 doggies 
hey gerina,
wij zijn gisteren ook geweest.
ook alleen om te kijken, want sky was ook nog te jong.
we hebben een gezellige dag gehad en weer de nodige spullen gekocht.
een show is altijd leuk om een keer mee te maken
p.s. wij gaan ook naar hardenberg.
daar doet sky dan mee in de baby klasse en joy in de open klasse.
3 doggies 
oehhhh.....spannend
we zijn al druk aan het oefenen
volgens mij zijn ze op een clubmatch niet zo heel erg streng....hoop ik
3 doggies 
Ach wat leuk!
En ook dat jullie naar hardenberg gaan. Wij gaan normaal ook altijd. Dit jaar hebben we ons niet ingeschreven (oeps vergeten:-p)
3 doggies 
Leuk dat je het naar je zin heb gehad,
Ik wens je veel succes met je eerste show in Hardeberg.

Ik vond het geweldig om Zendé te ontmoeten. Och wat is dat een scheetje zeg... En wat lijkt die veel op onze Ash op die leeftijd, maar dan met iets meer haar. Echt een poepie, kun je waanzinnig trots op zijn!
Ik denk dat ik Hardenberg toch aan mij voorbij laat gaan. Ik weet nog niet of ik binnenkort nog een show ga doen maar zo ja dan zal het waarschijnlijk de Paasshow in Leeuwarden worden. Dus helaas...
Maar toi, toi, toi natuurlijk hè!
3 doggies 
leuk gerina gaan wij ook naar toe met rex de hovawart. maar dat is echt anders hoor. klein maar ook gezellig .wij gaan al voor het 7 de jaar . leuk om je daar te ontmoeten .gerard miny en de hovawarts.
3 doggies 
hallo peggyweer iemand erbij in hardenberg gezellig zullen we de boel eens lekker op de kop gaan zetten?gerard miny en de hovawarts
3 doggies 
merx je komt toch ook kan je nog inschrijven gezellig de hele club bij elkaar.minyen de hovis
3 doggies 
Wij kunnen helaas niet, ik heb al een dienst op mijn werk aangenomen op die dag zag ik.
Dit onderwerp staat op slot, je kunt niet reageren op deze vraag !
Zoek je iets op de HondenPage ? Vul dan hier jouw zoekwoorden in ?