Wat staat er op jullie tekstlabel?

27 reacties

Naar aanleiding van m'n topic over de vraag die me vandaag werd gesteld m.b.t. Melo's security tekstlabel op z'n Julius K9 tuigje ben ik heel benieuwd wat er op jullie tekstlabels staat. :-D

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "Wat staat er op jullie tekstlabel?" praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

Samantha & Aiko

3 maart 2011, 14:34 3 doggies

TRAINING en NIET AAIEN bij Aiko, maar heb Niet aaien eraf gehaald omdat mensen suf reageerden, ook op Training reageren ze irritant. Dus ik ga maar ff iets anders bedenken als label. Ben benieuwd wat anderen hebben ;-)

Ik heb 2 tuigjes voor onze moeder en dochter. Bij mams staat aan de ene kant 'Abby' (haar naam) en aan de andere kant 'mommy hartje' (vorm van een hartje, oftewel mommylove ;-)). Dochters heeft aan de ene kant 'Eevee' staan (ook weer haar naam dus) en aan de andere kant 'hartje 2B Curious' (ook weer de vorm oftewel love to be curious, haar stamboomnaam is namelijk Curious Eevee Special Princess en de kennelnaam was te lang dus toen is het dat maar geworden)... ;-)

Jin & Melo de tennisballenverzamelaar. schreef het onderwerp

3 maart 2011, 14:35

Oeps. Vergeten. Wij hebben de volgende tekstlabels:
- Balljunkie.
- Hulphond.
- Security.
- Julius (die zat er standaard bij, maar gebruiken we niet).

Samantha & Aiko

3 maart 2011, 14:35 3 doggies

Achja, je kent het vast wel, sommige mensen bemoeien zich zo snel met anderen O-) ;-)

Diana - Tessa&Max

3 maart 2011, 14:36 3 doggies

Diva en Playboy O-) Ik wil een paar nieuwe haha. Macho en Bodyguard wil ik sowieso nog bij m'n collectie.

Cheeky Boomer

3 maart 2011, 16:13 3 doggies

Boomer heeft het label Supermops O-)

Quinto heeft het label Bodyguard

Cgoedgekeurde fokker

3 maart 2011, 16:15 3 doggies

Bodyguard, en zoals je snapt schrik dat mensen erg af als ik aan kom lopen met Bijou ;-) O-)

Demi - Rosie

3 maart 2011, 16:15 3 doggies

Diva* had een naamplaatje met Diva erop haha. dat was al een standaard tekstlabel die je kon kopen!

Heleen & Cody

3 maart 2011, 16:22 3 doggies

Zie profiel O-)

"Ball Junky" & "Pretty Girl"

Maar wil ze nog met haar naam bestellen!

Kimeta

3 maart 2011, 16:22 3 doggies

ik heb nu alleen de standaard nog.. maar wil graag de girlpower hebben en de balljunkie O-)

MYRIAM

3 maart 2011, 16:24 3 doggies

we hebben sexmachine, dramaqueen en haar eigen naam diva. en die er bijzaten staat volgens mij alleen k9 op denk

SuusBG

3 maart 2011, 17:09 3 doggies

wij hebben: Agility, Pretty girl, (2x) niet aaien (die er eigenlijk altijd op zitten). :-)

Evelien & Midas

3 maart 2011, 17:09 3 doggies

Ik vind k9 tuigen zo leuk! vooral om die tekstlabels.
Ik vond laatst een site met hele leuke teksten erop.
weet alleen niet meer waar ik die gevonden had.

Als dit tuigje stuk gaat ga ik ook voor het k9 tuig (en natuurlijk voor een leuke tekst :-D)

SuusBG

3 maart 2011, 17:13 3 doggies

sommige mensen reageren inderdaad wat suf op onze 'niet aaien'. reacties als 'dat is toch niet serieus bedoelt?' (duhh waarom zetten we het er anders op???) of 'ach één aaitje kan toch wel' of 'dat moet je gewoon trainen, dan kan je haar gewoon wel aaien'. en vaak als je langsloopt willen mensen eerst de aandacht trekken (omdat er een hond langsloopt) en als ze dan de tekst lezen hoor je ze inzichzelf zeggen 'ooh niet aaien?', gewoon dat het ze opvalt, altijd grappig als je mensen dat achteraf (als je al door bent gelopen) hoort zeggen.
Maar ook reacties die gewoon nieuwschierig zijn. Dus dan vragen mensen waarom ze niet geaaid mag worden, en soms ook wel of ze getraind wordt voor hulphond ofzo. Dat zijn de leuke dingen, die mensen nemen je tenminste serieus met je tekst ;-) Want we zetten niet voor niks 'niet aaien' op haar tuig O-)

phreny

3 maart 2011, 17:30 3 doggies

heb nu gewoon die originele sticker derop waar julius opstaat ma ik heb een gezien van couch potatoe die wil ik O-) kan m alleen nerges vinden
anders maar laten borduren

Missy

3 maart 2011, 17:51 3 doggies

Bij Baila staat er: Ball Junkie :-D
En bij Lina: Girl Power. :-)

patricia, *Spikey* Nino & Lola

3 maart 2011, 18:12 3 doggies

Voor spikey heb ik bodyguard en security.
Is het niej sow dat als je de naam erop zet dat mensen de naam gaan roepen??
Ik heb het wel vaker gehoord dat mensen bodyguard gaan roepen( wat spikey tog niet reageerd want zo heet hij niet O-) )

Of dat spikey even ging ontlasten en dat er een stel gastjes langskwam die hele tijd riepen ga maar poepen bodyguard O-)

Rivka met pup Josefientje Takkenbos

3 maart 2011, 18:36 3 doggies

Ik ken zo'n label helemaal niet, maar ik vind het wel supergrappig om te lezen wat er zoal bij jullie allemaal op staat.
Josefientje heeft een synthetische halsband. Zwart met rode botjes, staat best stoer. Ik wilde eerst een bling bling halsband, maar ze is toch niet zo Chihuahuafijntjes als dat eigenlijk past bij zo'n halsbandje hihihi!

Ans

3 maart 2011, 18:47 3 doggies

We hebben geen hond meer, maar ik zag vanmiddag een hond met een tuigje waarop stond: Ik bijt als u me aait! Idee voor jou Samantha? :-D

Angela & Shine

3 maart 2011, 18:47 3 doggies

Die van Shine zijn besteld en verwachten we deze of volgende week en daar staat op beide kanten:

Sunshine

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "Wat staat er op jullie tekstlabel?" praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

^