Wie gaat er allemaal met zen hondje op 5 Maart naar Groningen?

plaats een nieuw onderwerp in het hondenforum meest recente onderwerpen in het hondenforum

honden page profiel CarryCarry 3 doggies

honden foto van Carry

Wil misschien wel gaan, maar dan zonder hond. Denk niet dat Matz dit leuk vindt. Hij is snel bangig.
Maar ik ben nog nooit naar zo'n evenement geweest. Wie kan mij vertellen wat ik daar kan verwachten? Hoeveel standhouders? Hoe lang kun je jezelf vermaken?

Helaas, dit onderwerp staat op slot.

Dit onderwerp staat op slot, je kunt niet reageren op deze vraag !

honden foto van Wichita en haar roedel - Eevee, Glacee, Grant, Bloom & Mizuki

Hoeveel standhouders kan ik je niet precies vertellen maar dat kun je denk ik op de site zelf ook wel uitvinden.
Hoe lang kun je jezelf vermaken... Tja hangt er van af wat je leuk vindt! Ga je alleen voor de winkeltjes en de demo's in de erering dan kun je denk ik een paar uurtjes (zeg 2 uur of zo) er rondlopen maar niet veel meer dan dat. Ga je ook echt kijken bij keuringen e.d. dan kun je zo een hele dag zoet zijn.

Zoiets als een show bezoeken is zo specifiek voor mensen, de een gaat vanwege dit en de ander vanwege dat. Sommige vinden het helemaal niks, anderen vinden het geweldig! Ik denk dat het echt iets is wat je moet hebben meegemaakt om erover te kunnen oordelen. Wel zou ik je adviseren op een dag te gaan dat er rassen zijn die je aanspreken zodat je nog even een kijkje kunt nemen bij die ringen ;-).

honden page profiel  Yara Yara goedgekeurde fokker 3 doggies

honden foto van  Yara

Groningen is één van de shows met de meeste standhouders, hier kom je spullen tegen die je niet in elke dierenwinkel ziet.
Een lange gang met allemaal stands, en in elke hal ook nog vele stands.
Als je van honden houd en van shoppen voor je hond, ben je heel wat uurtjes verder als je uitgekeken bent.

honden page profiel kaykay 3 doggies

honden foto van kay

Heb Andor niet ingeschreven, gezien hij nog nooit eerder show heeft gelopen ga ik eerst is naar een clubmatch.

Weet iemand welke dag herders lopen?
En of er ook hollanders lopen, En of ik Andor bijvoorbeeld wel mee zou mogen nemen om aan de drukte te wennen?

honden foto van Wichita en haar roedel - Eevee, Glacee, Grant, Bloom & Mizuki

In Groningen mogen gewoon bezoekhonden mee dus ik zou zeggen doen zeker als je ooit wilt gaan showen met 'm ;-)!

De shelties zijn op zondag en aangezien dat herders zijn ga ik er van uit dat de rest van de herders dan ook in de ring staan... O-)
Bij de statistiek lijst op de site van de Martinidogshow kun je zien of er Hollanders zijn ingeschreven en zo ja hoeveel, is verdeelt in reuen en teven en alle klasses.

honden page profiel kaykay 3 doggies

honden foto van kay

Er lopen 9 kortharen mee en 2 langharen.
En inderdaad op zondag :-D
Dan ga ik dus zondag heen, en neem me ventje mee.

Langharen ben ik ook in geinteresseerd gezien ik in de toekomst een langhaartje erbij wil.

Hoop dat ik jou dan ook nog zie.

De hollanders staan in Ring 1.

honden foto van Wichita en haar roedel - Eevee, Glacee, Grant, Bloom & Mizuki

Ik moest dacht ik in ring 5 als ik het goed heb... Ben er de hele dag dus ;-)!

honden page profiel kaykay 3 doggies

honden foto van kay

Ja zat al eventjes te kijken, en zag al dat ze shelties in 5 moeten.

Moet eerlijk bekennen, ben nog nooit op een show geweest, moet me doodschamen, haha.

Neem je beide shelties mee?

Benieuwd of Andor het kan handlen in zo'n drukte, hij is een best gevoelig ventje en soms ook wat onzeker.

honden foto van Wichita en haar roedel - Eevee, Glacee, Grant, Bloom & Mizuki

Ach ik kwam tot voor kort ook nooit op shows hoor ;-)... En nu ook niet waanzinnig vaak, zo af en toe met mijn meiden of om een van de kids van Abby aan te moedigen.

Beide shelties gaan mee ja. Moeder is nog helemaal kaal dus die gaat alleen mee als mascotte en de kleine gaat de ring in. De chihuahua blijft wel thuis want die heeft het niet zo op drukte en we moeten er al 2 bezig houden al die tijd daar :-).

Shelties zijn ook erg gevoelig en de eerste keer op een show was ook zeker wel wennen voor mijn meiden maar ze doen het wonderbaarlijk goed hoor vind ik zelf. Het is ook niet zo dat je op een show erg wilde honden hebt, het zijn in principe allemaal net opgevoede honden dus dat scheelt wat stress voor de honden onderling natuurlijk. Maar ik ben benieuwd wat je er van vindt!

honden page profiel Do&PipDo&Pip 3 doggies

honden foto van Do&Pip

Wij gaan de 6e! Dan zijn de keesjes :-D
Succes op de 5e Jolanda!

honden foto van Wichita en haar roedel - Eevee, Glacee, Grant, Bloom & Mizuki

Awh ik hoop Pip dan te kunnen ontmoeten! Ben gek op dwergkeesjes, is een ras dat denk ik ooit nog wel eens hier in huis zal komen hoor want vind ze echt geweldig ;-)...

honden page profiel kaykay 2 doggies

honden foto van kay

Zijn onzekerheid is ook zeker wel een punt waarom ik eerst is wil kijken met hem en niet gelijk meedoen. Gezien ik zelf ook nog nooit op een show heb gelopen zou er van mijn kant ook een zekere spanning zijn. Dus ik wil eerst is zien wat ik ervan kan verwachten alvorens ik mee doe met Andor.

En als Andor het niet leuk vind ofzo, dan doen we lekker niet mee. Hooguit dan een keer met een nestendag van de vereniging ofzo, dat hij toch is door kenners van het ras bekeken word.

honden foto van Wichita en haar roedel - Eevee, Glacee, Grant, Bloom & Mizuki

Ja idd zo moet je er ook echt in gaan!
Gewoon kijken of het wat voor je is, merk je gauw genoeg... Nu moet ik wel zeggen op een clubmatch gaat het er wel iets anders aan toe hoor dus hou dat wel in je achterhoofd, maar het is zeker een handige manier om te kijken of het wat voor jullie is :-).

honden page profiel  Appie en de tibbies Appie en de tibbiesgoedgekeurde fokker 3 doggies

honden foto van  Appie en de tibbies

als ik het zo lees dan is de dag te kort als we iedereen van hp op willen zoeken,maar ik hoop er toch nog verschillende te ontmoeten.

honden foto van Wichita en haar roedel - Eevee, Glacee, Grant, Bloom & Mizuki

Hahaha, ja daar ben ik ook bang voor Appie ;-)!

Want ik zit daar ook nog met een hoop sheltie-vrienden (en ook nog een pupje van onze Abby uit haar 1e nest die we weer even zien) en alleen al het kletsen met hen kost me vaak een halve dag. Maar goed we zullen zien wie we allemaal tegen komen, hou m'n ogen iig goed open!

honden page profiel kaykay 3 doggies

honden foto van kay

En ach, volgens mij verzin ik momenteel nog smoesjes om niet mee te doen.
Op 1 of andere manier is het toch het nieuwe wat me tegenhoud.

Bij de clubmatch toen in Groningen zei ik ook, ik ga heen. Maar Andor had iets overbouwing in de achterhand dus toch maar niet gegaan, en nu zit hij niet super in zijn vacht in de nek... (verkeerde halsband omgehad dus de haren zijn wat weggeschuurd) dus weer een reden om niet in te schrijven. haha..

Binnenkort zijn er nog wat clubmatches in de omgeving, dus dan ga ik hem echt is inschrijven :-D Mits ik na zondag daar nog zin in heb O-)

honden page profiel Do&PipDo&Pip 3 doggies

honden foto van Do&Pip

@Wichita
Je kan Pip inderdaad ontmoeten de 6e :-D Ik neem hem mee maar ga niet met hem showen! Hopelijk komen we elkaar tegen tussen alle mensen en honden, zou leuk zijn! O-)

honden page profiel ElsEls 3 doggies

honden foto van Els

De 6e ga ik helpen vermoedelijk in de ring
van de Airedale terriers.

Iedereen die gaat veel succes,
en een gezellige dag gewenst.

honden page profiel JolandaJolanda

honden foto van Jolanda

@ Bianca ja het is weer zo ver mijn gedachten draai weer eens een keertje niet goed O-)

Ik zie de brortje van Cody in Dortmund ja ik zat weer eens verkeert.

Oke dan zijn we aleen in de ring,dan kan Cody er weer tegen aan komt goed. ;-) :-D

Gr Jolanda :-)

honden page profiel Veronique, Hugo, Jay-Dee & MandyVeronique, Hugo, Jay-Dee & Mandygoedgekeurde fokker 3 doggies

honden foto van Veronique, Hugo, Jay-Dee & Mandy

Als ik niet bevallen ben, of net bezig ben met bevallen, kom ik 5 maart 's ochtends kijken!

Maar ja zo dicht bij huis, kan ik de Pinschers niet missen.
We hebben zelf niet ingeschreven, puur omdat ik niet weet of het lukt en 120 euro uitgeven en uiteindelijk in het ziekenhuis doorbrengen is ook zonde.

Maar kijken (als het lukt) doen we sowieso.
Dus Jolanda, dan zie ik de dwergjes ook nog wel!!

Welke ring zitten we (kan het niet laten om we te zeggen hoor),
Wat is volgorde.
Ik zie namelijk staan dat die keurmeester ook de Cairn Terrier keurt, en daar zijn 24 honden? De dwergjes 5 en de duitse 8.

Als ik het nu zo bekijk, vind ik het wel jammer dat we niet mee doen. Mijn reu zou dan in de kampioensklasse en de teef in de openklasse mee doen en nu doen er alleen maar jongere honden mee, maar ja kan niet alles hebben. Kon het risico niet lopen dat we BOB worden en niet kunnen blijven (ivm bevalling) en dan de punten niet krijgen.

honden page profiel Gerina, Timo en ZendéGerina, Timo en Zendé 3 doggies

honden foto van Gerina, Timo en Zendé

Ik mag wel foto's meenemen van iedereen, anders herken ik niemand. Of nou ja, bijna niemand. :-D

honden page profiel Bianca SmitsBianca Smits 3 doggies

honden foto van Bianca Smits

"We" zitten in ring 1. Voor de dwergjes zijn er 12 andere honden en de duitse pinschers zijn na ons ;-)

Deze keurmeester keurt op zaterdag alleen de pinschers/schnauzers/Aida/Anatolische herder/Sarplaninac/Tibetaanse mastiff en Tosa.

honden page profiel JolandaJolanda

honden foto van Jolanda

@Veronique nog veel succes alvast met de bevalling ;-)

We zien het wel of je er bent of niet.

Ja om 120 euro uit te geven en als je er dan niet naar toe kunt dat risico kun je niet nemen.

Je weet maar nooit.

Gr jolanda :-D

honden page profiel Linda; Roxy & BuddyLinda; Roxy & Buddy 3 doggies

honden foto van Linda; Roxy & Buddy

Ik ga even kijken en wat leuks kopen voor Roxy en Demon!:-D

honden page profiel JolandaJolanda

honden foto van Jolanda

@ Linda veel plezier met het sjoppen in Groningen. :-D

honden page profiel Linda; Roxy & BuddyLinda; Roxy & Buddy 3 doggies

honden foto van Linda; Roxy & Buddy

Dankjewel Jolanda!:-D

honden page profiel Gerina, Timo en ZendéGerina, Timo en Zendé 3 doggies

honden foto van Gerina, Timo en Zendé

Ik kom met een hondenbuggy. Zwart met grijs. Dan kan Zendé slapen wanneer hij wil. En hoef ik hem niet de hele tijd te dragen. ;-) :-D

honden foto van Wichita en haar roedel - Eevee, Glacee, Grant, Bloom & Mizuki

Nou ik ben herkenbaar aan 2 shelties, moeder en dochter en een groene Doggyride ;-)...

honden page profiel Gerina, Timo en ZendéGerina, Timo en Zendé 3 doggies

honden foto van Gerina, Timo en Zendé

Thanx :-D

honden page profiel DoDo 3 doggies

honden foto van Do

Ik ga zondag,
Herkenbaar aan:
Een ondeugende en puberende Cavalier King Charles Spaniel :-)
(Even serieus: Aan een Cavalier King Charles Spaniel die Amo op zijn tuigje heeft staan (niet in de ring natuurlijk), met een 14-jarig meisje erbij)

Helaas, dit onderwerp staat op slot.

Dit onderwerp staat op slot, je kunt niet reageren op deze vraag !

pagina 2 van 3 123
^