wat vinden jullie er van?

6 reacties

erica

26 februari 2011, 10:53

ik zat van de week een beetje te googlen,ook om te kijken of ik iets vond van booster zijn fokker. nu zie ik dat die mensen een nest chiwawa`s heeft.zonder stamboom worden ze verkocht voor 550 euro.dan hebben ze ook nog een nest bullterriers en daarnaast vragen ze een blauwe stafford pup en een dekreu. wij hebben booster bij mensen weggehaald. maar ik krijg nu toch een nare bijsmaak. is dit nu broodfok? gelukkig is booster een heel gezond beessie en we zijn harstikke gelukkig blij met hem. eigenlijk ben ik ook heel boos omdat ze booster hebben meegegeven toen hij 6 weken en 2 dagen was aan die mensen waar wij hem vandaan hebben. bij de chiwawa`s waren de eerste pups ook weg met 6.5 week. en dan staat er bij die ene pup van nu 7 weken dat deze 2 inentingen heeft gehad. sorry maar moest mijn verhaal even kwijt.

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "wat vinden jullie er van?" praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

S&F.

26 februari 2011, 11:15 3 doggies

Dat zal wel even schrikken zijn, gelukkig maakt booster het helemaal goed.

Om er simpel achter te komen: Hebben deze mensen zelf ook Bull Terriërs en Chihuahua's? En was Boosters moeder ook aanwezig?

Willemijn - baasje van Vika . Bams en Ogin ¥ .

26 februari 2011, 11:55 3 doggies

begrijp je frustraties heel goed, een broodfokker gaat op deze manier te werk, zo vroeg een pup is nimmer goed, gelukkig maakt jouw hondje het goed, en kijk niet meer op die site, je maakt je alleen maar boos.

corrie koopman

gewijzigd 26 februari 2011, 16:07 3 doggies

Gelukkig dat jou hondje gezond is.Maar wel even schrikken als je het leest.

Mexx

26 februari 2011, 13:16 3 doggies

Testen ze, hebben ze stambomen, worden de moeders meer dan 3x voor ene nest gebruikt? Zitten alle dieren in huis en de pups in de woonkamer?

Chi's mogen pas met 12 a 13 weken weg, andere rassen wettelijk pas na 7 weken, maar liever 8 weken.
Dat ze de hondne zo vroeg wegdoet geeft dus al 'broodfok' aan.
Broodfok kan ook kleinschalig.
Mensen die onder het motto pretnest veel geld vragen en veel nesten hebben van hun honden om bv lekker extra geld te hebben.
Dit is in mijn ogen niet veel beter dan grootschalige broodfok in schuren.
Deze mensen misbruiken hun huisdieren om er geld aan te verdienen.

erica schreef het onderwerp

27 februari 2011, 10:01

wij hebben booster weggehaald bij mensen die hem bij de fokker vandaan hadden gehaald. ik weet dus niet of de moeder aanwezig was. en of er andere soorten rassen aanwezig waren. ik weet eigenlijk niks van de fokker. heb ze 1 keer aan de telefoon gehad om te melden dat booster bij ons was. daar werd heel mat op gereageerd.

Angela • Bodhigoedgekeurde fokker

27 februari 2011, 11:59 3 doggies

Het is in ieder geval onverantwoorde fok en het neigt zeker naar (kleinschalige) broodfok.

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "wat vinden jullie er van?" praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

^