Morgen weer bij onze pup kijken, en dan nog 2 weekjes !!!

8 reacties

Frysk Famke ...

24 februari 2011, 13:00

Joepie !!!

Ik voel me net een klein kind;
Morgen ga ik met mijn oudste zoontje (4) leuk bij onze pup kijken... :-D En we hebben er zo'n zin in!

Hij heeft een prachtige tekening voor haar gemaakt, en een knuffel uit zijn eigen collectie afgestaan om aan onze kleine bruine Labradorvriendje Mieke te geven :-D

Het is 4 weken geleden dat we haar hebben gezien, behalve dan op bijna dagelijks toegestuurde foto's en ontwikkel- updates ;-)

En dan... nog twee weekjes wachten;
Vrijdag 11 maart is DÉ DAG. De dag waarop ze eindelijk met ons mee mag, en we haar het allerbeste thuisje geven die een hond zich maar kan wensen O-)

Zoals ik al zei; ik voel me net een klein kind, haha. O-)

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "Morgen weer bij onze pup kijken, en dan nog 2 weekjes !!!" praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

Uma & Joker

24 februari 2011, 13:01 3 doggies

Wat leuk zeg :-D

En heel erg spannend! gefeliciteerd alvast met de puo!! :-D

Marlies met Frøyagoedgekeurde fokker

24 februari 2011, 13:03 3 doggies

Klinkt alsof je je zoontje hebt aangestoken met je enthousiasme ;-) Wat superlief zeg, dat hij een tekening heeft gemaakt en een knuffel afstaat!
Heel veel plezier morgen, maar dat komt vast wel goed :-D

Angela

24 februari 2011, 13:04 3 doggies

wat super leuk!

en wat leuk van je zoontje een tekening en een knuffel van hem zelf helemaal geweldig! super!

enne kan me best voor stellen dat jeje als een klein kind voelt!
heb ik dan ook hoor!


en heel erg veel plezier morgen

corrie koopman

24 februari 2011, 13:05

Dat kan ik mij voorstellen dat je het zo leuk vind.
Ik heb ook altijd dat gevoel.Wij wachten op dit moment wanneer de puppen geboren worden ook zo spannend.Veel plezier morgen. :-)

Frysk Famke ... schreef het onderwerp

24 februari 2011, 13:08

Ik denk dat ik hem inderdaad een beetje heb aangestoken O-)

Maar hij is gek op honden, en heeft ook al van alles uitgezocht voor haar. Ik heb hem er ook echt bij betrokken; hij heeft speelgoedjes gekocht voor d'r voor mijn verjaardag (met papa natuurlijk) en mee d'r 'bed' uitgezocht enz...

Hij was deze week uit logeren, maar hij wou morgen beslist mee, daar bedle hij speciaal even om; ik moest hem vandaag maar weer ophalen, want anders kon hij niet mee naar Mieke O-) Ik maak d'r ook echt een uitje van, want het is wel 2 uren rijden... :-D

daven

24 februari 2011, 13:20 3 doggies



Leuk die enthousiasme bij je en hoe je dat op je kinderen overbrengt :-D :-D :-D
Komt vast helemaal goed bij jullie en die hond krijgt een super huis bij jullie ;-) :-D :-D


veel plezier morgen en nieuwe fotos maken he ;-)

marion

24 februari 2011, 13:33

word morgen weer genieten dus!
en dan nog een ffies en kunnen jullie haar meenemen naar huis!

veel plezier morgen enne foto's maken voor ons he!!!! ;-)

Frysk Famke ... schreef het onderwerp

24 februari 2011, 13:46

Jaaah, word superleuk !!! :-D

De batterijen zitten al in de lader O-), dus komt helemaal goed met die foto's.

Heb net nieuwe op mijn profiel gezet. Daar is Mieke 5,5 weekjes :-D

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "Morgen weer bij onze pup kijken, en dan nog 2 weekjes !!!" praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

^