Hallo!
Ons pupje is vorige week geboren!
Hij heeft nog 3 andere zusjes en 2 broertjes
het is een markiesje
En ik ben zo blij dat wij hem over 7 weekjes bij ons mogen hebben.
Over 7 weekjes komt er dan een topic over de komst enzoo
We hebben het er soms zo vaak over dat we er zelf een beetje gek van worden!
Maar er zit niks anders op dan wachten...
want over info komen we niks te kort!
Ik heb alle honden boeken al verslonden en ben ook vaak hier te vinden... Ik vind dit namelijk een erg toffe site, waar je ook nog eens een boel kan leren!
We hebben nooit echt hoeven zoeken naar een ras want een markiesje zou het zeker worden!
dit omdat het kwa karakter helemaal bij ons past!
Eigenlijk Houden we wat meer van grootte rassen maar ons viel ons op dat een markiesje eruit ziet als grote maar het is een kleine! dit vonden we erg ideaal...ik had ze namelijk groter verwacht!
Mijn moeder heeft alvast 3 maanden vrij gevraagd zodat we hem goed kunnen leren alleen te zijn en te zorgen dat hij zindelijk word.
De volgende dingen gaan wij aanschaffen:
voer, voer/drink bak, bench + kleedje, speeltjes, botjes, een knuffel met nest geur, een nylon halsbandje en riem + penning, spullen voor vacht verzorging.
Nu heb ik ook een paar vraagjes
bijvoorbeeld met de bench welke maat zou ik het beste kunnen kopen wij dachten aan deze:http://winkel.chewies-online.nl/produkt_detail.asp?arintnum=201234&groepb_code=37&groepc=DRAADKOOIEN&merk=alle+merken&artikel=ICRATE%202%20deurs%20zwarte%20metalen%20bench%2061x46x53cm%20&%20gratis%20bijpassend%20benchkleed!
Zijn uiteindelijke schofthoogte word rond de 37 cm en de lengte van kop tot staartbot zeg maar 40 cm
Ook hebben wij een grasparkiet en die fluit nogal. maakt dit uit voor de pup? want de bench komt naast de kooi te staan.
alle verdere info is van harte welkom!



2 doggies













