Teefje likt constant aan haar "doos"

44 reacties · pagina 2 van 2

Brigitte en Lotje

28 januari 2011, 10:43 3 doggies

Lotje heeft dit ook gehad naar haar pups, zou zeer zeker naar de DA gaan, vaak met een simpel antibiotica is ze er zo vanaf, langer wachten kan een hoop ellende geven.

Succes ermee

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "Teefje likt constant aan haar "doos"" praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

Yvonne en de Iertjes.

28 januari 2011, 16:30 3 doggies

laten we hopen dat het allemaal wat meevalt en dat ze goed het weekend doorkomt.
Goed dat je naar de da gaat, hoe haar maar goed in de gaten.
Dikke knuffel. :-)

Sky & Hailey schreef het onderwerp

31 januari 2011, 12:13

`t weekend geen veranderingen, dus vanavond naar de dierenarts, hoop dat het niets ernstigs is..

Nikita & Dames

31 januari 2011, 13:07 3 doggies

Het kan inderdaad ook zijn dat ze een allergie voor antibioticum heeft ontwikkeld waardoor ze misschien een schimmelinfectie heeft?

Kan ook inderdaad zijn wat Nicky_the zegt...dat lijkt er wel erg veel op kwa klachten..

Zou inderdaad snel naar de DA gaan als ik jouw was!

Nikita & Dames

31 januari 2011, 13:07 3 doggies

Sorry had niet alles gelezen van reacties... zie dat je vanavond even langs gaat..

Succes!

Anoniem (gast)

31 januari 2011, 13:31

ik zal even de dieren arts bellen .

Sky & Hailey schreef het onderwerp

31 januari 2011, 15:59

Zal gelijk als ik terug kom van de dierenarts even een berichtje neerzetten! Hoop dat het niet ernstig is!

Sky & Hailey schreef het onderwerp

31 januari 2011, 20:21

Nou terug van de dierenarts!

Gelukkig geen koorts, Blaas en baarmoeder voelen goed, voor de zekerheid een kuurtje, gezien haar verleden *(nestje dat niet goed ging)* het kan een beginnende baarmoeder ontsteking, beginnende blaasontsteking, bacterie, hormoon probleem zijn maar bij alle 4 raad ze een antibiotica aan, en ze wil niet het risico op een baarmoeder ontsteking nemen, ik moet hailey goed in de gaten houden en is het met een week niet over dan moet ik weer bellen en terug komen, dan gaat ze een echo maken.. maar t ziet der dus goed uit :-D Wel een super lieve dierenarts, ze is zo ontzettend betrokken bij de dieren die ze helpt!
Allemaal heel erg bedankt voor de reacties!

Yvonne en de Iertjes.

31 januari 2011, 20:32 3 doggies

Nu gelukkig maar, ik denk dat je nu zelf ook wel wat geruster bent.
En fijn dat je een lieve dierenarts hebt.

Vera en de max !

31 januari 2011, 22:42 3 doggies

ben blij dat je toch medicatie hebt voor haar ,denk dat het wel nodig is.Beter voorkomen dan genezen he succes!

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "Teefje likt constant aan haar "doos"" praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

Lees ook

^