Kim (gast)
Hallo allemaal,
Het is inmiddels al weer een paar maanden geleden dat ik voor het laatst op deze site ben geweest. ( sorry!)
Ik kwam hier toen omdat onze hond Diesel een gekke bult bij zijn oog had, de dierenartsen wisten niet wat het was en ik heb het toen hier geplaatst in de hoop dat iemand iets soortgelijks mee had gemaakt.
Ik heb hier toen veel reacties op gehad van lieve mensen die met ons mee dachten.
Helaas moest ik later toch melden dat het toch kanker was en dat Diesel het niet kon overleven.
Ook hier heb ik weer hartverwarmende reacties op gehad! En daar wil ik jullie graag voor bedanken, het is toch bijzonder dat mensen die je niet kent, zo met je mee kunnen leven!
Ik heb nu gelukkig goed nieuws, 2 dagen nadat wij onze Diesel hebben laten inslapen hebben wij een nieuwe pup genomen genaamd Hogan.( een volle amerikaanse bulldog.)
En met hem gaat het super goed! Hij is ook echt een schat van een beest en tot nu toe geen problemen met de gezondheid!
Ik beloof dat ik vanaf nu actief zal zijn op dit forum! hihi!







En natuurlijk veel geluk met je nieuwe hondenvriend
