3 doggies 
dan zal het wel aan mij liggen ik heb namelijk (serieus) een super goede neus hihi lijk om me hond
Dit komt doordat het onderwerp niet meer recent is en in het hondenforum archief terecht ik gekomen.
Als je over "rotzooi in lotgering..." wilt praten in het hondenforum dan kun je het beste een nieuw onderwerp aanmaken
3 doggies 
Oh das handig om te weten! Lootah heeft er geen last van maar mocht dat ooit gebeuren
Hoe vaak geef je zo'n tablet dan?
3 doggies 
@ Fortuna: idd 
Hier helpt het dus echt geweldig.. Normaal lekt hij niet elke dag, maar aangezien het ook geen kwaad kan geef ik om de dag een tablet.
3 doggies 
Om weer bij het topic te blijven
Ik gebruik al drie jaar versvlees van Lotgering en heb het gelukkig niet meegemaakt dat er wat raars in zat,
Goed van je om het te melden,worden ze weer oplettender.
Groetjes
Joke
3 doggies 
Hier gelukkig tijdens het prakken ook nog nooit iets vreemds in het vlees gevonden.
3 doggies 
nooit iets in het vlees gevonden. Zker melding van maken. Vond hun reactie nogal koel overigens.
Maar zelf ben ik niet zo'n angsthaas of hoe zeg je dat...als ik zie wat kaatje allemaal van straat naar binnen schrokt
en dat komt er allemaal wel uit. Het vlees wordt in hompen ingevroren, dan wordt er plastic omheen gedaan zodat de boel niet aan elkaar vriest. Ja bij van elkaar trekken en weer ontdooien kan het voorkomen. Harde stukjes vind ik erger maar dat zal inderdaad ook van het gooi en smijtwerk van de kratten komen.
Maar nogmaals vind ik hun reactie kortaf. Ze mogen wel iets meer uitleg geven...hun product dan ook wat meer verdedigen hoeveel zorg en wat voor een mooi etc etc...en een vergoeding voor de schrik wat mij betreft. Ik blijf het mooi vlees vinden. Trouwens wel eens DARF gehad? Dat vind ik ook prachtig vlees en is iets goedkoper geloof ik
Darf, ja dat eet pim ook 1 keer in de week, de wildmix, maar nee dat is echt niet goedkoper hoor.
5kg wildmix = 17.95
1kg lotgering= 1.30
3 doggies 
Er gaan hier zo,n 5 tot 6 kratten per maand doorheen en nog nooit wat raars in gevonden.
Dit komt doordat het onderwerp niet meer recent is en in het hondenforum archief terecht ik gekomen.
Als je over "rotzooi in lotgering..." wilt praten in het hondenforum dan kun je het beste een nieuw onderwerp aanmaken
Zoek je iets op de HondenPage ? Vul dan hier jouw zoekwoorden in ?