vetbed werpkist

10 reacties

vonneke

12 januari 2011, 17:03

Ik gebruik zelf altijd vetbed met die stugge groene achterkant. Welke gebruiken jullie en waarom?
Ben nml op zoek naar nieuw vetbed in rose en lila het liefst met die groene stugge achterkant, maar misschien hebben jullie wel een hele andere visie en vinden jullie bijv. met anti slip stukken beter ;-)

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "vetbed werpkist" praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

Ik heb al mijn vetbedden bij Witjes Verzendhuis vandaan. Heb er verschillende van die ik allemaal gebruik dus niet een specifieke.
In de werpkist boven gebruik ik het liefst de vetbedden met anti-slip, dat vind ik wat veiliger en lekkerder werken. Beneden heb ik inderdaad ook die met de groene achterkant en ook andere soorten liggen.

vonneke schreef het onderwerp

12 januari 2011, 19:13

die schatjes van mij vinden het juist lekker om aan die anti slip te knagen.Ik heb het eigenlijk al een hele tijd niet meer uitgeprobeerd.
Vaak zijn de kleuren vetbed met die groene achterkant niet zo mooi.
Nu weet ik wel dat de functionaliteit belangrijker is
dan het uiterlijk, maar ik heb nog even de tijd dus zoek ik door naar roze of lila. Tja mijn Jewel is een echte Diva, en daar hoort toch rose bij, haha!! :-)

Caroline & Atlas

12 januari 2011, 19:18 3 doggies

Krijgt Jewel binnenkort pups? Ik zag op je site (trouwens erg mooi!) dat je eind 2010/begin 2011 pups verwachtte :-D

vonneke schreef het onderwerp

12 januari 2011, 19:27

Het is nog te vroeg om daar antwoord op te geven, ze is wel gedekt. ;-)

Ja als ze aan die anti-slip gaan knagen dan kun je dat beter niet doen...
Hier blijft het dan beter liggen en zitten ze er toch niet aan dus vandaar dat we die gebruiken. We doen er dan wel vaak nog wat kranten onder de eerste weken zodat die het vocht kunnen absorberen.

Nienke & de roedelgoedgekeurde fokker

12 januari 2011, 21:42 3 doggies

Ik gebruik altijd zo dun mogelijke vetbedden, zonder anti-slip, omdat je wasmachine er anders aan gaat.
Voor mij dus zo goedkoop mogelijke vetbedjes!
Maar het ligt er natuurlijk ook aan, als je een kleine werpkist hebt, heb je ook maar een klein vetbedje nodig en dan kan je wel een iets dikkere nemen. Ik heb altijd de 1.50 bij 1.00...

cia v.d. heijdengoedgekeurde fokker

12 januari 2011, 22:20 3 doggies



Hier ook vetbedden met de antislip van Witjes verzend huis.

Wij hebben de 1.50 bij 1.00 meter en deze passen perfect in de werp kist. De allerdikste hebben wij ook niet.
Zonder anti slip vinden wij ze erg schuiven in de kist als moeder er in loopt en later er in springt.

Groetjes Cia

vonneke schreef het onderwerp

13 januari 2011, 09:21

Bedankt voor jullie reacties :-D

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "vetbed werpkist" praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

^