Hoi, ik ben Nicole, 46 jaar, woonachtig in Almere. Ik heb 2 honden, Fleur, een westie, uit het asiel gehaald 2,5 jaar geleden en Beer, een cairn, die wij als pup hebben gekregen. Fleur is een hele lieve hond, maar geen gemakkelijke. Angstig, veel blaffen, maar ook veel willen regelen. Ik heb met haar oa een training gedaan op basis van de methode van Jan Fennell. Iedereen die Fleur in het begin heeft leren kennen en haar nu weer ziet, vindt dat ze zo vooruit is gegaan. Moet er elke dag, met liefde, wel hard voor werken! Alles wat ik van haar, met haar heb geleerd, kan ik ook toepassen bij Beer. Hij is een heerlijk ongecompliceerde zeer sociale jonge hond met stoute streken!! Hij heeft zoveel geduld met het onzekere gedrag van Fleur! En zij wordt steeds zekerder, met zo'n hond bij haar die vaak de wind uit de zeilen haalt!!
Ben nu met Beer ook aan het trainen, ben net op zoek naar andere hondenschool omdat die van ons gaat stoppen in Almere. Ben zeker van plan om met hem op flyball oid te gaan als hij 1 jaar is, de bal is zijn lust en leven!
Wij wandelen vaak in het bos en ik ga graag, ook omdat dit zo goed is voor Fleur, met vriendinnen en hun honden wandelen.