wil even positieve aandacht voor pitbulls!

18 reacties

Marianne

25 december 2010, 11:57

Was ik gisteren naar een programma aan het kijken op Animal Planet,

Was er een vrouw die woonde op een stuk grond van 22 hectare en had er een kennel opvang voor Pitbulls, ze had zoveel liefde voor die honden :-) het zag er prachtig uit , af en toe had ze er ook wel eens een andere hond tussen uit een asiel maar voornamelijk Pitbulls.

Nu had ze toch een probleem met een hond die angst agresief gedrag vertoonde en beet zelfs haar, ze kon hem nog geen riem om doen, en had ze de hulp van Cesar de Dog Whisperer ingeroepen,

vol bewondering liep Cesar het mooie prachtige gebied op en tot zijn stomme verbazing moest hij met eigen oog zien ( de desbetreffende probleem hond was een Chihuahua) genaamd Diango was de baas over het hele kennel en de pitbulls gingen zelfs voor hem aan de kant,

ik vond het heel bijzonder en dacht laat het hier plaatsen omdat de uiterst lieve pitbulls :-) die ik zag, prachtige honden vaak in een negatief beeld geplaatst worden en vind dat ze dat zeker niet verdienen :-)

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "wil even positieve aandacht voor pitbulls!" praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

diane en tank

25 december 2010, 12:01 3 doggies

zij doet zeker goed werk om ze weer te helpen aan een nieuw huisje.
daar is het probleem natuurlijk veel groter helaas. heb bewondering voor haar.

wel grappig dat het dan om een chi gaat hihi zie zo kleintje daar al dribbelen.

Marianne schreef het onderwerp

25 december 2010, 12:05

Sam en Thomas, had je het ook gezien,

vond het geweldig! wat die vrouw deed en het zag er ook heel relax uit moet ik zeggen, was ook verbaasd, sorry voor de naam, dat was ik weer vergeten, leek erop O-) het was echt een duiveltje,

maar ook dat kwam bij cesar weer goed :-)

diane en tank

25 december 2010, 12:08 3 doggies

word het nog herhaald denk je? wil dat duveltje toch eens zien.

Marianne schreef het onderwerp

25 december 2010, 12:11

Dat zei hier bij mij ook iemand precies wat jij zegt nu....,

maar zoals ik ben, liefde voor ieder dier O-) moest ik toch voor het kleine duiveltje op komen en even mededelen dat hij niet voor niets zooooo angstig gedrag vertoont en wij niet weten wat hij al allemaal mee heeft moeten maken in zijn leventje :'(

ACAB

25 december 2010, 12:13 3 doggies

lol deze gaat op slot week nu al hoeft maar cesar in voor te komen en hij word opslot gegooid :S

Marianne schreef het onderwerp

25 december 2010, 12:13



zou het niet weten dianne, misscien weet Sam en Thomas dat ?????

corrie koopman

25 december 2010, 12:15 3 doggies

Ik heb het niet gezien.I had het duiveltje ook wel willen zien. :-)

Roos

25 december 2010, 12:56 3 doggies

Maar dit topic gaat toch niet echt over cesar? Zoals als zoveel gingen. Dit gaat over de lieve pitbulls en over een vrouw die zo goed werk doet.

Ik heb toevallig deze aflevering niet gezien.
Lijkt me wel erg grappig.
Ze heeft zoveel pitbulls en roept de hulp in voor een chi :-D

isabelle

25 december 2010, 13:02 3 doggies

O-) er is een speciaal bericht/topic over het onderwerp C.M vd Moderators met duidelijke tekst en uitleg..
Waarom dan weer een sneer geven zo tussen door? O-)
niet zo miepen. ;-) :-)

lorenzo

25 december 2010, 13:03 3 doggies

Oh,ik hoop niet dat ze er een slotje op gooien.
Op de 1 of ander manier zijn ze hier antie cesar.
En dit terwijl hij zoveels goeds laat zien,vooral voor de wat pittige rassen.

Af en toe lijkt het wel een forum voor de schoothond,met de wat mollosserachtige type word je al snel doorverwezen naar gd.
En dit terwijl de oplossing vaak zo simpel is.

Jammer eigenlijk,want je kan veel leren.

Naomii

25 december 2010, 13:04 3 doggies

ah wat goed van die vrouw ;-)

Naomii

25 december 2010, 13:04 3 doggies

ah wat goed van die vrouw ;-)

MYRIAM

gewijzigd 25 december 2010, 13:08 3 doggies

heb het ook gezien van die chi jeetje zeg. wat een sekreet. en pitje worden lief geboren hoor hahaha. mensen moeten chi opvoeden als honden en niet als tut honden. krijg je zulke situaties niet., pitjes zijn zo lief :-D

het Moderatorteamgoedgekeurde fokker

25 december 2010, 13:08 3 doggies

Omdat we hier op het hondenforum geen Ceasar Milan topics willen zien, om al veel vaker genoemde redenen, gaat dit topic op slot.
Googled men die naam, dan komt men uit op Hondenpage en we willen niet geassocieerd worden met deze man.

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "wil even positieve aandacht voor pitbulls!" praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

^