
Ik wens dat de dekking is gelukt, dat we in mei onze Newfypup hebben en een geweldig en gezond leven met haar tegemoet gaan! 
Dit komt doordat het onderwerp niet meer recent is en in het hondenforum archief terecht ik gekomen.
Als je over "Jullie hondenwens voor 2011?" wilt praten in het hondenforum dan kun je het beste een nieuw onderwerp aanmaken

Ik wens dat Balou nog héél lang bij ons mag blijven. 
En ik wens dat Kyra lekker los kan lopen en met andere honden kan spelen!! 

Wat een leuk topic!
Ik wens voor Missy dat ze gezond en actief mag blijven. Voor Baila wens ik nog een leuk en succesvol flyball seizoen, dat ze maar weer bij de wedstrijdploeg mag worden ingedeeld.
En voor Lina wens ik veel flyball plezier (zodat ze in het najaar haar 1e wedstrijdje kan lopen) en heel veel jachtpret. Hopelijk gaan we in 2011 een B-tje halen samen!
Voor mezelf wens ik gezondheid, zodat ik lekker actief kan blijven met ons trio.

dat mijn drachtig teefje een gezond nestje heeft,en dat al mijn andere dogs gezond blijven in 2011

Dat Mila stopt met trekken aan de riem, en dat Kira leert te luisteren als ze los is.
Mochten ze ook nog eens hun G1 mogen behalen dan zal ik 2011 zeker zien als een zeer geslaagt jaar

Ik wens dat Beer niet meer aan de lijn trekt
We zijn al hard aan het trainen, hij heeft hiervoor ook getrokken aan de lijn en na veel trainen zagen we eindelijk resultaat dus hij weet wel hoe het moet.. alleen doe het dan toch ook eens beer
De combinatie van gladheid + hond van 50 kilo is niet echt tof!
dat mijn pup snel geboren wordt
Dit komt doordat het onderwerp niet meer recent is en in het hondenforum archief terecht ik gekomen.
Als je over "Jullie hondenwens voor 2011?" wilt praten in het hondenforum dan kun je het beste een nieuw onderwerp aanmaken
Zoek je iets op de HondenPage ? Vul dan hier jouw zoekwoorden in ?