Zo geschrokken!

11 reacties

Taiko & Kiya Thalassa

21 december 2010, 10:25

Taiko was vanochtend even 2 minuten in de tuin, toen we hem opeens niet meer konden vinden. Wij wonen aan het water (sloot) en zagen daar hondenpoten in de sneeuw...hij was dus via het ijs weggelopen! Ik snel naar de buren verderop gegaan om te kijken of hij daar liep, maar geen resultaat. Ik liep weer terug en m'n zusje kwam toen van de andere kant aangelopen met...Taiko. Kwispelend en al. Meneer was gewoon huizen verderop lekker aan het snuffelen, kwam wat honden tegen en was zich van geen kwaad bewust. Maar wat ben ik geschrokken zeg!! :'(

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "Zo geschrokken!" praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

inge

21 december 2010, 10:29 3 doggies

ooooh wat een stoutert!!! Niet zo slim he, m alleen in de tuin laten als er ijs ligt! ;-) Haha! Gelukkig is het goed gekomen.. :-D

Taiko & Kiya Thalassa schreef het onderwerp

21 december 2010, 10:31

We late hem ook nooit alleen...hij was echt 2 minuutjes even aan het rondlopen. Maar dat doen we nu dus ook niet meer ;-)

anouk

21 december 2010, 10:38 3 doggies

ooooo dat geloof ik. dat is zeker schikken. die suffe hondjes van ons zien ook echt totaal een gevaar op het ijs. pppfffff dat zal je niet snel een tweede keer gebeuren

Tanja

21 december 2010, 10:40 3 doggies

Dat is schrikken inderdaad...gelukkig was hij weer snel terecht.

IN

21 december 2010, 10:41 3 doggies

Gelukkig is alles goed verlopen

Joke en "Sem"

21 december 2010, 10:57 3 doggies

NOOIT NOOIT NOOIT los laten lopen met bevroren (ijs dus) water in de buurt.
IK kan het weten.....Sem was dus WEL door het ijs gezakt en met gevaar voor eigen leven heb ik hem eruit gehaald.
Gelukkig heeft hij het gered.
evt.....zie topic dd. 2-12-2010 bij opvoeding Sem door het ijs gezakt.

Wat heb ik een angst doorstaan!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Taiko & Kiya Thalassa schreef het onderwerp

21 december 2010, 11:00

Ja, ik had je topic gelezen. Echt heel beangstigend! Ik zag het dus ook al helemaal voor me. Normaal gaat hij altijd in de sneeuw voor de deur liggen...maar nu ging meneer dus aan de wandel. Het is gelukkig goed afgelopen!

Anita

21 december 2010, 11:01 3 doggies

Gelukkig is het goed afgelopen!
2 minuten is echt 2 minuten te veel, er kan zo snel iets gebeuren. Wel grappig dat hij zich natuurlijk van geen kwaad bewust weer komt aangelopen...

Taiko & Kiya Thalassa schreef het onderwerp

21 december 2010, 11:10

Ja, die 2 minuten was dus idd te veel. Ik was er niet bij, ik stond nog onder de douche. Ben nat in m'n kleding gesprongen ;-)

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "Zo geschrokken!" praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

^