Chica krijgt nu Royal Canin maar sommigen zeggen dat dat helemaal niet zó goed is.
Maar wie weet er dan wel goede brokken
voor mijn lieve teckeltje?
Chica krijgt nu Royal Canin maar sommigen zeggen dat dat helemaal niet zó goed is.
Maar wie weet er dan wel goede brokken
voor mijn lieve teckeltje?
Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "Wat zijn goede brokken?" praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.
Poeh denk dat hier heel veel op gereageerd gaat worden.
Ieder heeft hier zo zijn mening over.
Moet je zeggen dat ik Royal Canin zelf rommel vind. Ikzelf geef Athos Fokker brokken, puppy L.
Maar over ca. 2 maanden gaan we langzaam over op CaroCroc, volgens de fokkers van Athos vrijwel hetzelfde. (kan ze niet tegenspreken, geen verstand van) Dit puur omdat de Fokker brokken redelijk prijzig zijn, zeker als je een hond hebt die bijna een kilo per dag eet..
altijd erg tevreden geweest van Pro Plan !
Heb nu naast de pro plan ook steevast Bevo in huis, maar die gaan voor de teckel mss wat te groot zijn.
Ik geef proplan rijst met kip of zalm.
En 3 keer per week volledig vlees voer.Energique
Een goede brok bevat geen tot weinig granen(tarwe/rijst/mais)enzoveel mogelijk vlees,aangezien je hond vlees nodig heeft en granen niet.
De commerciële brokken bevatten heel veel graan,een goedkoop opvulmiddel voor de fabrikant.
Goede brokken:
Acana,Orijen,Taste of the wild,Fish4dogs,Dog lovers Gold.
Niet geinteresseerd in KVV?
wat is beter;
brok
soort paté uit blik
zelf wat kip/vlees maken
of een combi hiervan?
wat is de ideale voeding?
Soraya noemt makkelijker verkrijgbare, goede brokken al
Acana, Orijen, Fish4dogs en Taste of the Wild
Redelijke brokken zijn oa.:
Dog Lovers Gold, Biofood, Arden's Grange en Farmfood
Dog Lovers Gold en Taste of the Wild zouden voor mij afvallen omdat zij bio-industrie vlees gebruiken. Voor mij voelt het heel dubbel mijn geliefde dieren het vlees van mishandelde dieren te voeren.
Voor meer info, zie de site van Meike:
http://brokkenvergelijken.wordpress.com/
Eefje zelf vindt ik vers, rauw vlees het beste.
Mijn voorkeur gaat uit naar KVV omdat je dan zelf niet met verhoudingen aan de slag moet.
Daarna een goede brok.
blikvoer
Het belangrijkste vind ik dat je hond gewoon niet teveel ontlasting heeft.. en dat het harde drollen zijn! Kijk ook naar de vacht.. is ie niet schilferig valt het niet uit en ga zo maar door..
Persoonlijk vind ik dat een hond op een dag maar 2 x of hooguit 3x mag ontlasten..
Zo veel mensen zoveel meningen, de 1 doet het goed op eukanuba de andere op royal canin of Cavom en ga zo maar door, maar niet elk hond is hetzelfde! Kijk gewoon waar jou hond het beste op doet
Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "Wat zijn goede brokken?" praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.