Wie heeft er ervaring met loopsheidbroekjes?

16 reacties

queen

9 december 2010, 23:59

Wie heeft er ervaring met loopsheidbroekjes? Wat is volgens jullie een goed broekje en wat niet? Zelf maken of kopen?

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "Wie heeft er ervaring met loopsheidbroekjes?" praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

Laat ik allereerst beginnen met de vraag... Waarom zoek je een goed broekje?

De meeste van die dingen werken namelijk toch niet en zijn bovendien ook nog eens erg vervelend voor de hond. Ik snap dat er misschien situaties zijn waarin de hond er een aan zal moeten maar in principe is vrijuit lekker laten lopen toch het beste. Dan maar een keertje extra dweilen dat hoort er nu eenmaal bij ;-).

Wij hebben zelf zowel broekjes gekocht als zelf gemaakt. Bij onze chow gebruikte we wel eens onderbroeken van mijzelf als we op visite gingen (echt waar!) en bij onze huidige honden hebben we ze in het begin nog wel zelf gemaakt. Maar we vonden het zo een gedoe en de honden vonden het niks dus uiteidelijk zijn we hier maar mee gestopt.

Ik zou als je ze wilt gebruiken ze dan denk ik toch zelf maken omdat die dingen die je in de winkel koopt eigenlijk nooit echt goed passen en echt goed zitten...

monique

10 december 2010, 00:23 3 doggies

ik heb voor ons toke een bodyke voor een baby gekocht en een gaatje in geknipt waar haar staartje door kan.
Ik leg er inlegkruisjes in en dat laat ze veel beter aan dan die echte hondenbroekjes

monique

10 december 2010, 00:23 3 doggies

ik heb voor ons toke een bodyke voor een baby gekocht en een gaatje in geknipt waar haar staartje door kan.
Ik leg er inlegkruisjes in en dat laat ze veel beter aan dan die echte hondenbroekjes

Tamaragoedgekeurde fokker

10 december 2010, 00:27 3 doggies

Hier koop ik ze gewoon in de dierenwinkel.
Ze passen goed en de dames houden ze ook goed aan.

queen schreef het onderwerp

10 december 2010, 00:29

dank je voor de tip Monique zal is kijken of er baby broekjes zijn die een toy poedel passen.

queen schreef het onderwerp

10 december 2010, 00:34

beste Wichita dweilen zal niet nodig zijn het gaat om een heel klein toy poedeltje. Ik wil haar alleen extra beschermen voor mijn dwerg poedel reu. Ze zijn beide niet geholpen, en daarbij is ze 7 maand oud en nog veel te jong om te steril.

Geagoedgekeurde fokker

10 december 2010, 00:42 1 doggies

Ik snap je goede bedoelingen, maar wil je wel waarschuwen.... Een broekje belet een reu echt niet om te dekken hoor.

Sandy

10 december 2010, 06:46 3 doggies

Vroeg me af hoe jullie het met uitlaten doen tijdens deze periode. Hier in de buurt lopen heel veel reuen.
Sandy is nog niet loops geweest, maar dit zal niet heel lang meer duren vermoed ik.
Graag jullie ervaringen!

zelf ben ik in eerste instantie niet van plan om een broekje te gebruiken, kijk wel hoe het gaat en mocht het echt de spuigaten uitlopen, dan kunnen we altijd nog zien.
Ik ben ook erg benieuwd hoe ze er zelf mee omgaat.

corrie koopman

10 december 2010, 08:29 3 doggies

Ik heb het wel eens gedaan maar ik vond het niks.Het teefje hield zich zelf goed schoon. :-)

BaileysBaasje

10 december 2010, 08:34 3 doggies

Honderd jaar geleden ( ;-) ) pasten we zomers altijd op een zwarte dwergpoedel. Dan kwam het nogal eens voor dat ze loops was en dan had ze een piepklein zwart broekje met elastiek op de juiste plekken open of gesloten en daar ging dan een tissue in (want zoveel bloedde ze niet). Het hondje was heel goed opgevoed en liet zich makkelijk het broekje aan- en uittrekken. Maar als er honden, of het nu reuen of teefjes waren, aan haar wilde snuffelen in die periode, dan ging ze altijd heel koket op haar gatje zitten tot ze ermee ophielden. Het was echt een portret, die Trixie!

Waka, Robi, Joy, Abby en het vrouwtjegoedgekeurde fokker

10 december 2010, 08:42 3 doggies

loopsheidsbroekjes zijn niet bedoeld om dekkingen te voorkomen. ze zijn alleen bedoeld om te voorkomen dat de honden op de vloer druppen.

als een reu wil dekken is dat broekje zo uit! het enige wat je kan doen is reu bij de teef weghouden tot ze niet meer loops is.

MYRIAM

10 december 2010, 09:02

ik vind de broeken een ramp. zakken af . glijden weg . trekken ze kapot, zitten niet lekker. ikvind het ondingen. ik kan er niet mee omgaan sorry. en waarom is pup te jong om te steriliseren met7 maanden. als jij zeniet apart zet zit ze straks op pups. is dat tegen wat je wil nee toch. een broekjes helpt niet tegen een reu met hormonen die op hol zijn geslaan hoor. zet ze dan maar apart. ander zit straks je pup van 7 maanden met pup lijkt me erger als je teef laten helpen. zit altijd risico aan als je een teef en reu heb die niet geholpen zijn??? myriam

cia v.d. heijdengoedgekeurde fokker

10 december 2010, 09:08



Ik begrijp nog steeds niet dat er baasjes zijn die geloven dat een reu niet kan dekken als een loops teefje een broekje aan heeft!

Ik vraag me altijd af wie aan hun deze sprookjes verteld......

Uit elkaar houden is het enige wat helpt of 1 van de 2 ergens laten logeren buitenshuis.

Groetjes Cia

Veronique, Hugo, Jay-Dee & Mandygoedgekeurde fokker

10 december 2010, 09:17

Ik zou geen broekje kopen.
Maar zorgen dat je reu niet bij de teef kan komen de 3 weken dat ze loops is.

Dus al die tijd apart houden.

Kan dit niet, moet 1 van de 2 die periode even weg!

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "Wie heeft er ervaring met loopsheidbroekjes?" praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

Lees ook

^