
hallo allemaal,
het is een tijdje geleden, maar even een vraagje van mij.
Mushu heeft vanaf dag 1 dat ze bij ons is in de bench geslapen 'snachts.
nooit 1 keer een probleem geweest. na het laatste avond rondje ging ze meteen zelf naar haar bench toe, en dan deurtje dicht en lekker slapen.
Nu de laatste 3 avonden weigerde ze naar haar bench te gaan.
Na het laatste rondje stuurde ik haar naar haar plaats, en ging ze vervolgens in haar mand liggen ipv haar bench.
Ik ben bij de bench gaan staan heb erheen gewezen, en nogmaals gezegd op je plaatst, maar nu ging ze op de bank liggen????? uiteindelijk even naar de bench begeleid, en toen ging ze wel gewoon liggen, en geen kik meer gegeven.
Mushu is nu 13 maanden, en nog nooit 1 dag problemen gehad, en nu dit.
Zou ze zelf aangeven dat ze niet meer in de bench wil maar gewoon los in de kamer??
Is voor mij ook geen probleem, want ze heeft in 11 maanden tijd nog nooit iets kapot gemaakt, maar ik vond het wel fijn dat ze weet dat ze een eigen plekje heeft en dat het echt nacht is en dat ik dus niet na 10 min weer terug kom.
overdag zit ze nooit in de bench, want ze is of met mij mee, of als ik lang wegmoet is ze bij mijn ouders, dus ze is hooguit een half uurtje met boodschappen doen alleen, en dan laat ik haar gewoon los.
Dus wat nu te doen vanavond??
groetjes MIchelle
Dit komt doordat het onderwerp niet meer recent is en in het hondenforum archief terecht ik gekomen.
Als je over "niet meer in de bench????" wilt praten in het hondenforum dan kun je het beste een nieuw onderwerp aanmaken
3 doggies 
chica ging eerst ook in de bench, maar ze heeft zelf aangegeven dat ze op haar kussen wil slapen, ik heb dit toen goed gevonden(het ging toen heel goed ze piepte niet meer)
3 doggies 
oeps, sorry, ik kan je hierop geen antwoord geven, want mascha slaapt zelf ook nog steeds in haar benche, s'nnachts. Ze is nu 1 jaar oud. Dus ik ben eigenlijk ook heel nieuwsgierig naar meerdere reakties. Misschien kun je haar op de plek waar de benche een mand neerzetten. en uitproberen?!
3 doggies 
Diesel (16 maanden) slaapt ook nog in haar bench maar ik heb het deurtje nooit meer dicht. Misschien kun je haar zelf laten kiezen.
3 doggies 
Billy mag tegenwoordig meestal los blijven dag en nacht. En dat gaat goed. Als ze in haar bench zit, piept ze 's morgens als ze wakker is, dat doet ze niet als ze los is. Ze vernielt ook niets. Ze kan in haar mand liggen of bij de raam en dan buiten kijken.
3 doggies 
Als je het zelf fijn vindt, dat ze 's nachts in de bench slaapt en ze altijd gewend was om in de bench te gaan 's nachts en de bench is groot genoeg.....gewoon in de bench doen.!!!!!!!!!
Ze zal aan het uitproberen zijn of zij kan winnen.
Beetje puberen dus.
Gewoon in de bench dus, en er verder geen woorden aan vuil maken.

ja de bench is 120cm bij 80cm dus is groot genoeg, maar ik vind het een grote stap om haar los te laten, misschien is ze inderdaad aan het puberen, maar zal ze het snappen dat het nog steeds gewoon nacht is en ik dus echt niet snel terug kom?
Of zal ik haar eerst in de bench doen met de deur dicht maar niet in het slot, dat ze zelf eruit kan als ze per ongeluk tegen de deru duwt?
En dan kijken wat ik morgen aantref??
3 doggies 
Isa en Bowie liggen nog altijd in de bench als we weg moeten en s'nachts en het gaat nog steeds goed.
3 doggies 
Tuuuuuuuuurlijk snapt ze dat.
Ze heeft toch altijd 's nachts in de bench geslapen.
Sem slaapt ook 's nachts in de bench.
3 doggies 
Hoogstwaarschijnlijk gaat het gewoon goed, als je haar nu 's nachts uit de bench laat. Ze heeft immers geen verlatingsangst en ligt nu in feite ook alleen in de kamer, gedurende de nacht.
Als je het echt eng vindt, kun je misschien zelf 'n nachtje op de bank gaan slapen. Om te kijken of ze dan gewoon probleemloos "ergens" in de kamer gaat slapen.
Mijn eigen pup (5 mnd. oud) slaapt altijd alleen beneden, zonder bench.
3 doggies 
als je ervoor zorgt dat er niks op tafel ligt wat hij kan pakken, zou ik gewoon een nacht proberen want je hoort vanzelf wat hij doet.
wij hebben het bij tank ook zo gedaan,want die wilde er ook niet meer in. goed alles opgeruimd zodat hij het niet kon pakken en los gelaten , hij heeft heerlijk geslapen, wij eigenlijk niet omdat we zaten te luisteren of we hem hoorde.
vanaf die dag slaapt hij waar hij wilt zonder slopen.
3 doggies 
Wij hadden 2 honden met 10 maanden verschil in leeftijd, De oudste zat noch in de bench omdat hij op de bank zou gaan slapen.Ook overdag met het deurtje open. Toen de 2de er bijkwam bleef hij in de bench slapen, tot de jongste een maand of 8 was.Daarna pas 2 grote manden met bedden gekocht en het was gelijk hun plekje.En zo is het altijd geweest. Nu onze 3de hond heeft 8 maanden in de bench geslapen ook overdag met later het deurtje open. Toen de mand weer neergezet, en daar ging ze gelijk in. En omdat de oudste noch leefde was de mand al vertrouwd. Als je Mushu kan vertrouwen dat er niets gesloopt word probeer het een keer. succes Irene

ja ga het wel eens proberen dan, ze sloopt normaal echt nooit iets, dus nu ook niet denk ik.
En op de bank slapen is echt geen optie, op vakantie kon de bench niet mee, want paste niet in de auto, en toen mocht ze bij ons op de kamer slapen, dat werd een drama, ieder uur was ze wakker om vervolgens bovenop ons te springen zo van Jippie gezellig jullie zijn ook hier.
Ik denk dat ik haar vanavond in de bench doe, maar dan met de deur niet op slot, dan kan ze er wel uit, alleen moet ze dat nog ontdekken, maar dan heeft ze wel het idee dat de dag echt is afgesloten.
Dat geeft mij een beter gevoel.
Is dat een idee, wel in de bench met deur dicht, maar niet in het slot, dan zie ik morgen wel of ze eruit is of niet???
3 doggies 
Milo slaapt altijs al in de bench, dus kan je helaas geen raad geven. Inderdaad misschien een optie met het deurtje open dat ze zelf een keuze heeft.
Wat ik zou doen, is toch gewoon in de bench, dat is haar veilige plekje, en waarschijnlijk is ze nu gewoon aan het puberen
Succes!!
3 doggies 
onze eerste hond heeft nog nooit de "binnenkant" van een bench gezien.
Ging altijd prima met haar zo los.
Ons nieuwe monster
zit wel in een bench als we weggaan en 's nachts.
We laten nu 's nachts zijn bench open staan zodat hij ook op mijn kleed in de kamer kan liggen maar dat hij ook naar zijn veilige plek kan in de bench als hij zin heeft.
Misschien gewoon proberen om inderdaad de bench open te laten en kijken wat er gebeurt.
3 doggies 
Het is echt niet zielig hoor een hond in de bench, is ie gewoon aan gewend, zijn eigen plekkie.
3 doggies 
dit is een interessante topic, ben momenteel zelf aan het experimenteren met Tara en de bench, ze heeft er niet echt problemen mee, 's nachts slaapt ze in de bench en overdag als we gaan werken ook.
Overdag laten zijn we haar vrijheid aan het opbouwen, nu en dan mag ze een uurtje volledig vrij als we weg zijn, vandaag zal het voor de eerste maal drie uur zonder bench en zonder ons zijn, om 12 uur weet ik hiervan het resultaat.
's avonds gaat ze wel in de bench maar probeert toch altijd te tonen dat ze eindelijk in diepe slaap ligt in de zetel
. Mijn man heeft onregelmatige uren en soms vertrekt hij 's morgens om 5 uur, dan steekt hij haar niet in de bench, wanneer ik opsta ligt ze er meestal wel in, uit vrije wil dan. Voor ons is het de bedoeling dat de bench blijft maar bij goed gedrag krijgt ze de volledige vrije keuze.
3 doggies 
Ike heeft nooit een bench gehad.
Maar Jacko is nu 11mnd en slaapt nog in zijn bench. 's Nachts deur toe en door de dag open.
Ook hier willen we dit zo aanhouden voor als we op vakantie gaan.
Wij hebben ook een grote bench en plooien deze gewoon op en op de bestemming gaat ze open en het eerste wat ie doet is er in kruipen.
Veel succes!
3 doggies 
Bindy (6 maanden ruim) heeft ook een tijd zonder bench geslapen, dat ging wel goed, alleen als ik bewoog was zij ook meteen wakker. En van uitslapen was 's ochtends ook geen sprake meer. Ze had ook wat last van blijdschapsplasjes als ik wakker werd. Ze slaapt dus weer lekker in de bench, lekker rustig voor mij en Kyra
Ze vindt het prima, ook al gaat ze altijd eerst in de mand liggen, voordat ze naar de bench gaat (lees: gestuurd wordt)
Dit komt doordat het onderwerp niet meer recent is en in het hondenforum archief terecht ik gekomen.
Als je over "niet meer in de bench????" wilt praten in het hondenforum dan kun je het beste een nieuw onderwerp aanmaken
Zoek je iets op de HondenPage ? Vul dan hier jouw zoekwoorden in ?