te lang en te snel loops??

plaats een nieuw onderwerp in het hondenforum meest recente onderwerpen in het hondenforum

Nina (Gast)

Mijn hond Nina is nu 14 maanden oud, ze is met 11 maanden voor het eerst loops geworden. Dus in augustus, deed heeft 5 weken geduurd. Nu is ze 1november weer loops geworden en vandaag 1 december lijkt er nog steeds geen einde aan te komen.

Nu ze de 2e x loops werd ben ik naar de DA geweest. Hij zei dat de cyclus nog niet voltooid was en dat dit vaker voorkomt.

Vandaag ga ik weer naar de DA omdat het nu dus 32 dagen duurt. Maar voordat hij weer zegt dat het normaal is wil ik graag advies van ervaringsdeskundige.

Ze is verder gezond, lui is ze altijd wel, ze eet, drinkt goed.

Gr. Lindsay

Helaas, dit onderwerp staat op slot.

Dit komt doordat het onderwerp niet meer recent is en in het hondenforum archief terecht ik gekomen.
Als je over "te lang en te snel loops?? " wilt praten in het hondenforum dan kun je het beste een nieuw onderwerp aanmaken

honden page profiel Nienke & de roedelNienke & de roedelgoedgekeurde fokker

Achter ons woont een Frans Bulldogje en die had dat ook. Elke loopsheid ging het tijden door. Die hebben ze dan ook laten steriliseren.
Hier hebben ze, vooral als ze jong zijn, ook wel eens last van onregelmatige loopsheden. Maar niet zo extreem als bij jouw hond. Nou steken ze elkaar hier ook aan.

honden foto van Kitty  & Danny •*¨*•.¸¸ Sadira, Ilisha, Dizzy, Heavy, Faith, Feenix, Kai, Balto, Simba & Nina ¸¸.•*¨*•

dit heb ik zelf nog nooit meegemaakt maar ik bij de eerste loopsheid kan dit inderdaad gebeuren maar bij de 2de loopsheid ben ik nog niet zo zeker van, mss inderdaad goed laten onderzoeken door de da

succes.

honden foto van Willemijn - baasje van Vika .           Bams  en Ogin   ¥ .

dat de cyclus onregelmatig is, okee, dat komt voor bij de eerste tweede loopsheid, maar zo snel op elkaar ? nee dat is eigenlijk niet helemaal naar wens. ik zou als advies geven, kijk de volgende loopsheid aan, is het zo dat het weer zo snel is, dan zou ik steriliseren.

honden page profiel JapjesJapjes

honden foto van Japjes

mijn vorige hond was altijd meer loops dan niet loops uiteindelijk laten sterliseren omdat er geen verbetering in zat

Helaas, dit onderwerp staat op slot.

Dit komt doordat het onderwerp niet meer recent is en in het hondenforum archief terecht ik gekomen.
Als je over "te lang en te snel loops?? " wilt praten in het hondenforum dan kun je het beste een nieuw onderwerp aanmaken

Volgende forumvraag: wie staakt er mee???
^