Dit komt doordat het onderwerp niet meer recent is en in het hondenforum archief terecht ik gekomen.
Als je over "Bc ( border collie ) aanschafen ?>" wilt praten in het hondenforum dan kun je het beste een nieuw onderwerp aanmaken
3 doggies 
Waarom wil je een volwassen border collie?
Ken je het ras? heb je je er al goed in verdiept?
3 doggies 
Anders geduld hebben..
wij zijn ook al meer dan 1,5 jaar aan het rondkijken geweest. Nu kwam er vanzelf een Beagle op ons pad die we volgende week kunnen ophalen.
Tip: niet te snel over laten halen door het lieve koppie..
3 doggies 
Ik vraag me idd ook af waarom je een volwassen border wilt. Veel van die honden hebben probleemgedrag. Ze kunnen ook lang niet allemaal alleen zijn.

We hebben geen tijd voor een pup
om de pup op te voeden,
en ja we hebben ervaring met een border omdat we ze gehad hebben en het zijn geweldige honden die je bij hun 10 jaar nogsteets dingen kan leren
3 doggies 
De BC in een asiel zitten er niet voor niks. Niet dat ik zo'n hondje geen goed leven gun maar om zo met een Border Collie te beginnen lijkt mij geen goede optie.
Je weet niets van een achtergrond en de meeste herplaatsers bij een goede fokker worden door de fokker zelf herplaats of komen in ieder geval terug naar de fokker.
BCCN plaatst weinig tot geen BC's of het is altijd in over leg met de vorige eigenaars. Zij bemiddelen niet.
Ik vraag me zeker af waarom TS een Border Collie wil.Of ze zich er wel in verdiept heeft wat ras betreft?
Groetjes Cia

Zeker heb ik me verdiept en iedereen wil een border collie hier zo
we hebben er ook 1 gehad enz
2 doggies 
Je moet even veel tijd hebben voor een volwassen border dan voor een pup. Juist omdat ze vaak probleemgedrag hebben. Dus als je geen tijd hebt voor een pup, dan heb je ook geen tijd voor een herplaatser.
2 doggies 
Dat iedereen hier zo een Border Collie wilt vind ik al een heel slecht argument!!!
Groetjes Cia
3 doggies 
En je profiel foto dan??
Dat is geen border collie en volgens je omschrijving jullie nieuwe hond???
heb jij er een gevondne of staat je moeder ook achter deze beslissing????????????
3 doggies 
Je hebt je er niet in verdiept als je denkt dat je zomaar een volwassen border collie kunt aanschaffen waarbij je er niet zoveel tijd in hoeft te steken als bij een pup.
De laatste post van je vind ik erg raar. Om half 2 zeg je nog dat je geen border kunt vinden en 20 minuten later heb je ineens een hond gevonden??

Heel raar hoor want in een ander topic zie je een hond op markt plaats staan en vraag je daar weer wat over....
Ik mag dus echt hopen voor de Border dat je er geen vindt.
Groetjes Cia
2 doggies 
Op je profiel staat dat je samen met je ma op hp zit. Mag toch hopen dat je ma dit gedrag niet goedkeurt. Je hebt wel een grote mond.
Meisje, meisje toch, denk nu eerst aan de hond zijn behoefte en dan pas jullie. Die hond word anders ontzettend ongelukkig. Dus als je ouders al niet zo denken wees jij dan even de slimste en wees een dierenvriend.

Als je het toch allemaal zo goed weet en toch al zelf de beslissingen neemt... Waarom ga je hier dan om meningen of reacties vragen...

je hebt toch al een BC? Je hebt een topic geopend met een filmpje van jouw hond, en dat is toch een BC?? En wie is dan die hond op je profiel foto?
Wat gaan jullie doen met een BC? Waarom kies je voor een BC? Wat spreekt je aan in het ras?

Nou Nathalie doe even normaal, als iemand gewoon Groetjes in de tekst zet hoef je daar niet zo idioot op te reageren.
3 doggies 
Huh? Ik begrijp het ook eventjes niet.... Je hebt toch al een BC? Aan de honden op je profiel te zien....
3 doggies 
apart verhaal.... ik snap er ook even niks van. Dacht namelijk dat jullie al een BC hadden???
1 doggies 
Ik zie in het profiel ook 3 honden staan, waaronder 2 BC.. en dan moet er dus nog een 3e komen.. oké
.
3 doggies 
Nou is Chicco je nieuwe hond, een Border toch!
Lekker koppie zit erop.
En hoe oud is hij!
Veel plezier ermee..
Groetjes

Chicco is niet onze nieuwe hond ?
we hebben geen hond ?
Daarom zoeken we een border en ik heb er een gevonden en die moet normaal 15 uur alleen zijn
en bij ons max 5 uur

Als ik het goed lees (en corrigeer me maar als het niet zo is) zijn haar ouders gescheiden en is de herder en de border met haar vader mee en is de andere border overleden.
3 doggies 
Nu snap ik er al helemaal niks meer van....
wat doen al die honden dan op je profiel? 
Dit komt doordat het onderwerp niet meer recent is en in het hondenforum archief terecht ik gekomen.
Als je over "Bc ( border collie ) aanschafen ?>" wilt praten in het hondenforum dan kun je het beste een nieuw onderwerp aanmaken
Zoek je iets op de HondenPage ? Vul dan hier jouw zoekwoorden in ?