Dit is geen uiterst irritant gedrag,je hebt een pup en als je geluk hebt is hij 100% zindelijk als hij 1 jaar is.
Tipsss:
Ga desnoods elk uur met hem naar buiten,even 5 tot 20 minuutjes plassen/poepje doen,wordt er geplast ,dan goed belonen met een koekje en een blije stem.'Knappe vent!!!'
Dan ga je thuis je pup met iets lekkers in de bench doen,dan heeft hij geen kans om in huis te plassen en er zo een gewoonte van te maken.Nu kan hij natuurlijk ook weer niet de hele dag in de bench(ookal heeft hij zeker 18 uren slaap nodig),kijk goed naar je pup,gaat hij druk snuffelen dan kan hij wel eens gaan plassen.
Straf hem NOOIT,til hem op het moment van plassen snel op en zet in de tuin/op het balkon/voor de deur,in ieder geval op een plek waar je wel wilt dat hij gaat plassen,zo leert hij het het snelst.Als je de pup optilt dat stopt het plasje automatisch.
Wat ook kan helpen is een KVV (kant en klaar vers vlees geven:rauw vlees is dat,vermalen)daardoor drinkt een pup veel minder omdat er in brokken veel zout zit en het is een droge massa waar een hond veel meer van moet drinken,met vers vlees zit er al bloed in,daardoor drinken ze minder,de boel wordt al gezuiverd door het vocht wat in het vlees zit.Resultaat:minder plasjes.Trouwens ook minder poepjes als je een goede KVV kiest zonder granen,want granen poepen ze allemaal weer uit.KVV halveert zeker de ontlasting.