Hallo lieve mensen,
ik weet dat hier al 101 topics over zijn geweest maar ik heb voor mijn gevoel nog niet voldoende informatie.
Het zit namelijk zo, onze reu Flex is gewoon nog intact en daar hebben wij verder geen problemen mee. Het is ook niet medisch noodzakelijk om hem te laten helpen maar..
Hij heeft een hele hoop vriendinnetjes en die worden natuurlijk loops. Nu willen wij niet verantwoordelijk zijn voor een "oeps nest" en zoals jullie wel weten is er nooit 100% garantie dat het altijd goed gaat en je er optijd bij bent. Nu zijn we dan ook aan heftig aan het nadenken.
We willen hem eigenlijk niet castreren, dit om gedragsveranderingen enz. Maar je kunt hem natuurlijk ook onvruchtbaar maken door zijn zaadleiders door te laten knippen.
Nu is mijn vraag, wat zijn jullie ervaringen met sterilisatie? Kregen jullie honden last van gedragsveranderingen of bleven ze hetzelfde?
Alvast bedankt!



3 doggies







