
Vanmiddag na de wandeling ging mijn vrouwtje opeens naar links in plaats van naar rechts. Dat betekent dus richting centrum.
We gingen bij de dierenwinkel naar binnen en ik heb een Kong Wubba knuffelbeer gekregen. Ik ben er al meer dan een uur me aan het spelen en stuiteren door huis.
http://www.youtube.com/watch?v=YheQ3cIw7co


Dit komt doordat het onderwerp niet meer recent is en in het hondenforum archief terecht ik gekomen.
Als je over "Het vrouwtje had vandaag een verrassing voor mij!!" wilt praten in het hondenforum dan kun je het beste een nieuw onderwerp aanmaken
3 doggies 
Oooo leuk zeg !!
Jij bent dan vast heeeel braaf geweest !
Lekker spelen !!
3 doggies 
a wat lief van je vrouwtje zeg,en op de fotos te zien ben je er erg blij mee.
3 doggies 
leuk hé, zomaar eens een kadootje geven, gebeurt hier ook soms,
vinden het altijd leuk om iets nieuws te krijgen hé,
al raakt hun speelgoedbox wel vol zo
Melo ziet er inderdaad heel tevreden mee!!!
3 doggies 
Wat een bofkont ben jij Melo!
De kong wubba is hier ook heel erg geliefd.
Beer sleept dat ding echt overal mee naar toe
3 doggies Wat leuk! En fijn dat jij er zo lekker mee kan spelen. Pim heeft zo'n kong binnen 5 minuten uit elkaar gerukt... hij kan een voorbeeld nemen aan jou!
3 doggies 
Jij bent een gelukzak, je moet heel braaf geweest zijn. En sinterklaas moet nog komen, ik zou in jouw plaats nu nog eens extra braaf zijn, wie weet wat die dan voor je brengt !!

@ Nathalie. Sinterklaas moet inderdaad nog komen, dus moet Melo zich keurig gedragen. 
3 doggies 
nou melo, ik denk dat ik er ook maar 1 voor sinterklaas ga vragen van het vrouwtje
Veel speel plezier pootje van Sokka en Mindi

Jaaa Sokka en Mindi. Dat moeten jullie zeker doen! Ik lig nu in m'n mand met m'n ondergekwijlde Wubba te knuffelen.
Pootje van Melo.
3 doggies 
haha zie dat Melo ook een speelgoed mand heeft, haalt ie hem wel eens overhoop?
lekker koppie op de onderste foto

@ Meduus. Melo heeft inderdaad een speelgoedmand. Hij is een beetje overvol.
's Avonds als m'n vriend weer thuiskomt duikt Melo in z'n speelgoedmand. Alles vliegt dan letterlijk door de kamer. Hij kiest dan een speeltje uit (meestal een bal, maar dan wel elke keer een andere of z'n rubberbot) en brengt het dan naar m'n vriend.. En ik mag alles weer in de mand doen.
Het commando 'opruimen' heeft hij nog niet geheel onder de hondenknie.. :p Maar z'n tennisballen brengt hij wel weer terug naar de mand.
3 doggies 
Wat ben je een bofkont je wordt lekker verwend door je vrouwtje
ze is wel erg lief .
3 doggies 
hoi leuk speweltje me hond zit al te luisteren naar die peiep vindt ei leuk hihihihihi
3 doggies 
Wat ben jij verwent en het vrouwtje er nog een leuk filmpje van gemaakt.Veel plezier er meee.
Dit komt doordat het onderwerp niet meer recent is en in het hondenforum archief terecht ik gekomen.
Als je over "Het vrouwtje had vandaag een verrassing voor mij!!" wilt praten in het hondenforum dan kun je het beste een nieuw onderwerp aanmaken
Zoek je iets op de HondenPage ? Vul dan hier jouw zoekwoorden in ?