hahaha voor jou geen zakjes meer.maar doosjes
greetz
hahaha voor jou geen zakjes meer.maar doosjes
greetz
Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "Hoezo poepzakje?...mijn hond..." praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.
hahaha geweldig!!!!!!!!!!!!!
Dat heeft Yebo nog eens goed gedaan.
haha, goed gedaan hoor
Whahah geweldig
hahahaha..hoe komt hij erop..
Schitterend zou hier in Antwerpen eens moeten gebeuren wedde dat er ene da ga oppeuzelen eikes mag er niet aan denken
Ik heb mijn ventje geleerd mooi in de goot te plassen of aan een boomje en grote boodschap ook.
Maar ja nu hij minder zit gebeurt het wel eens niet op de plaats
good job dog
die is goed bezig , een duizenste luk dat het juist in het doosje belande..Yebo je bent een straffe kerel hoor
Was eigenlijk wel netjes van je Yebo
hahahahaha geniaal! 
helemaal toppie
ik heb wel vaker gehoord dat basenji's schone hondjes zijn maar dit is wel superkeurig! Misschien kun je je laten sponsoren door een hamburgerketen?
hhahahahahaha
@Bella,
Ja Basenji's zijn heel proper, kijken ook echt heel beteuterd als er iets vies is ofzo.
Als ie gepoept heeft trekt ie ook in een hele strakke beweging weg van zijn eigen drol, met zijn rug er naar toe, van...da's niet van mij hoor!
Dat is handig.
Wij hebben een mesthoop in de wei en onze hond gaat netjes schuin op de bult staan en poept dus netjes op de mesthoop.
Géniaal!
whhaahhaaa wat knap. dat moet ik mijn hond ook leren
whaha lachen vind ik zoiets!
Eh...meneer, mag ik 1 MCDrol menu van U??? Hahahaha.....
Super hoor zo'n slimme hond, kwestie van hergebruik toch?!
Hahaha dus zo maken ze die hamburgers
Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "Hoezo poepzakje?...mijn hond..." praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.