Mechelaar op bezoek bij ons...en onze poes : Gevaarlijk ?

3 reacties

Misschien heeft iemand goede raad of tips ?

Soms komt er familie op bezoek met een Mechelse Scheper van 4 jaar. Dan is het ook feest voor Kylie. Ze rennen samen door de tuin. Werken hard onder de boompjes (hebben daar een put gegraven waar ze allebei dol op zijn), we maken een wandeling met hen... en Zora is ook al een dagje bij ons gebleven als haar baasjes weg moesten. Kylie kan ook altijd bij hen terecht als het nodig is.

Maar we hebben ook een poes, Tigre, waarschijnlijk opgegroeid in het wild, maar bij ons aangekomen en zich heel goed aangepast. Met Kylie is ze beste maatjes.

Zora is een heel lieve hond maar totaal geen katten gewend. Als ze er een ziet wordt ze omzeggens wild. Van enthousiasme ? Jachtinstinkt ? We weten het niet, want we durven haar niet bij Tigre laten.

Dat is niet zo erg, want als Zora er is laten we Tigre boven logeren voor een paar uurtjes. Ze slaapt dan op bed of zit op de trap naar de honden te kijken. Zora luistert en blijft beneden maar wil oh zo graag die trap op. Als ze blaft gaat Tigre van op haar veilige plaats blazen. Soms wil ze stilletjes toch naar beneden komen als de honden even buiten zijn maar stuur ik haar terug.

Nu het probleempje :

Stel dat we Zora eens voor een paar dagen te logeren krijgen... dan zou dat geen leven voor Tigre zijn.

Is er iemand die erin geslaagd is om zo'n hond toch aan een kat te laten wennen ? Zit het gevaar erin dat Zora Tigre vastgrijpt en bijt ? Is het nog gevaarlijker omdat Tigre zeker gaat blazen als Zora in de buurt komt ?

Alvast bedankt voor jullie reactie.

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "Mechelaar op bezoek bij ons...en onze poes : Gevaarlijk ?" praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

Ilja & ***Sterre**

11 november 2010, 23:11 3 doggies

Ik ben bang dat de kat niet happy wordt van de logeerpartij van de hond..

Als die logeerhond de kat opjaagd heb je zéér grote kans dat je eigen hond ook mee gaat lopen jagen..

Ik verwacht zelfs het ergste als ze de poes samen te pakken krijgen.... :'( :'( :'( :'(

Dus het poezekind veilig achter slot en grendel zetten..!!! O-)

jo

11 november 2010, 23:18 3 doggies

Idd poezenkind veilig stellen ;-)

T*A*R*A*, *M*A*C*† en K*Y*L*I*E*† schreef het onderwerp

11 november 2010, 23:55

Ai. Ja, jullie bevestigen wat ik ook al vreesde. 't Zou geen goed idee zijn he. :-)

Misschien dan nog beter Tigre 's avonds voeren enzo en dan een nachtje bij Zora thuis doorbrengen.

Bedankt en groetjes.

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "Mechelaar op bezoek bij ons...en onze poes : Gevaarlijk ?" praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

^