Gisteren weer even langs geweest erg leuk
Nog 2 weekjes pffff
http://www.youtube.com/watch?v=WI5VDuKfiwM
Volgens mij wordt het wel een flinkerd
Dit komt doordat het onderwerp niet meer recent is en in het hondenforum archief terecht ik gekomen.
Als je over "weer een leuk filmpje van Asta onze pup" wilt praten in het hondenforum dan kun je het beste een nieuw onderwerp aanmaken
Nog ff doorzetten en dan is ie bij je! Leuk filmpje btw
Kan 't filmpje niet zien
Ik heb het ook al geprobeerd
zie helaas niets
Ik kan het filmpje ook niet zien
Maar leuke foto hoor! Het gaat nu wel snel voor ons he, wij eind volgende week dan eindelijk Aiko naar ons
Kan het filmpje ook niet vinden
This video is a duplicate of a previously uploaded video.
Ik krijg deze foutmelding tezien
o te zien is het nu wel gelukt
Ja nu wel. Ach suuuuuper schattig zeg!! Zo leuk hoe ze met elkaar spelen, bijten en ook zo blij zijn! Erg mooi om te zien!
leuk filmpje mooie hondjes veel plezier met je hondje als hij er zometeen is.
Ik heb vandaag nog een mandje gekocht
2 weekjes zijn wel erg snel om denk ik
Jaa precies. Begin nu wel soort van zenuwachtig te worden, laatste regeldingetjes en dan proberen te genieten he
Echt prachtig!!
wat een mooi filmpje! mooi hondje ook, wachtne duurt lang he, maar als je nu dan elke dag wat leuks doe, mandje kopen enz..... dan zal het snel opschieten
@kim en peet met cooper
Bedankt voor het erop zetten ,mij lukt het niet zo
Wat een schattig filmpje.
Mooie pupjes hoor.
@Bianca; graag gedaan hoor!
Is niet zo mpoeilijk. Onderaan je filmvenster op youtube staat er 'embed'. Als je daarop klikt komt er een lang code tevoorschijn. Die moet je kopiƫren en plakken hier en dan komt automatich het filmpje erop.
Leuk filmpje
wat een schatje is het
@kim ik ga het eens proberen de volgende keer
ohh wat een schatjes je zou ze zo allemaal meenemen he
De twee weekjes zijn zo voorbij en dan kan je genieten
groetjes henny en een poot van spero
Zoek je iets op de HondenPage ? Vul dan hier jouw zoekwoorden in ?