
ik ben aan het overwegen om mn hond te verzekeren, wie heeft zijn hond verzekert? en welke verzekering is goed?
mijn hond komt uit spanje, dus hij heeft een verhoogd risico op bijvoorbeeld leishmania.. hij moet eigenlijk elk half jaar getest worden, zou een verzekering dat ook betalen? ik kan het nergens vinden, wel dat ze bloedonderzoek vergoeden, maar ik weet niet of ze dat ook doen als er van te voren al vast staat dat hij regelmatig getest moet worden. En bovendien staat er vaak dat ze alleen aandoeningen vergoeden die ontstaan zijn in Nederland..
Dus ik weet niet of het zin heeft om hem te verzekeren, iemand ervaring mee?
Groetjes, Marianne
Dit onderwerp staat op slot, je kunt niet reageren op deze vraag !

Ik heb goede ervaringen met Proteq.
Je zou Proteq eens kunnen mailen met de vraag of ze dat vergoeden.
Vaak is het zo dat als je hond een aandoening heeft waar je al vanaf weet en je gaat dan verzekeren, dat de verzekering het dan niet vergoed.
Maar goed, ik zou het ff nakijken als ik jou was.
Succes!

Ik heb inderdaad wel eens gehoord van Proteq, volgens mij kun je op internet vinden wat er onder de vergoedingen valt.
Eerlijk gezegd vond ik het tegenvallen, geen inentingen, HD e.d. Wel als ze bijvoorbeeld door een aanrijding geopereerd moeten worden.
Wij hebben nagevraagd wat een evt. operatie zou kosten en hebben besloten Bo niet te verzekeren.
Het kost best veel geld. Mijn motto: je verzekert wat je niet kunt betalen.
Succes!

Ik ben momenteel aan het kijken naar Proteq en Petplan. ik wil mijn Husky verzekeren omdat hij zo ongelooflijk lomp is
en in de eerste 1.5 maand dat ik hem had heeft hij me al 100 euro gekost...daarentegen is mijn JR niet verzekerd, die heeft het niet nodig vind ik. en deze past ook wat beter op

een honden verzekering is wel duur hoor
ben je dan niet beter een bedrang zelf weg te leggen op een spaarboekje ??

Ik heb ze ook verzekerd bij protec.Ik ben blij dat ik het heb gedaan want we hebben met Bowie al veel meegemaakt.

Een grote verzekering kost 20 euro per maand.
Tuurlijk kan je zelf een potje maken, maar als jouw hond van de week een ongeluk krijgt ben je met gemak 2500 euro kwijt.
Ikzelf heb niet zoveel geld, vandaar de verzekering.
Bijou moest gelijk een allergietest ondergaan, bij elkaar 400 euro.
Werd helemaal vergoed, en dat kwam heel goed uit anders had ik die testen nooit kunnen laten doen.
Dus mijn conclusie; die 20 euro per maand haal je er met gemak uit.

Wij zitten met onze hond ook bij Proteq. Ik ben er erg tevreden over, ze betalen snel uit (ongeveer binnen 1 week). Je kunt kiezen uit een basisverzekering of nog extra bijverzekeren voor bijvoorbeeld tegemoetkoming in de kosten van sterilisatie of fysiotherapie en chemo. Wij hebben momenteel alleen de basis maar gaan ons bij laten verzekeren. In het eerste half jaar hebben we met onze hond namelijk totaal bijna 2000 euro aan ziektekosten gehad waarbij het van de duurste rekening (operatie van een gezwel aan haar kaak) in eerste instantie niet zeker was of dit onder de basis viel. Gelukkig bleek dit wel zo te zijn. Bij sommige dierenartsen is inmiddels de regeling dat zij rechtstreeks de factuur naar Proteq sturen en dat jij van Proteq te horen krijgt wat je zelf nog moet betalen.

Ja, als je hond iets mankeert, dan haal je het er wel uit. Anders niet. Het is met alle verzekering; je betaalt voor het risico dat je hond iets krijgt. Lang niet alles wordt vergoed en als ze al weten dat je hond iets heeft, wordt het sowieso niet vergoed. Dus even goed navragen.

Mijn bulletjes kregen een jaar lang verzekering van de fokker mee
die we zelf verlengt hebben.
ze zijn verzekerd bij Petplan,stapel de (evt) rekeningen op en declareer in 1x.dus eenmaal 35 euro eigen risico,en de rest krijg je terug.
Bij Proteq betaal je geloof ik altijd 19% van de rekening zelf,dat vind ik dan in verhouding nog een vrij groot bedrag.

Vergeet nog..
Als je hond al een medisch verleden heeft komt er een clausule op en wordt voor bepaalde dingen uitgesloten,dus goed de polisvoorwaarden lezen

bedankt allemaal, ben er nog niet helemaal uit, kga maar even een mailtje sturen naar een aantal verzekeringen..
Dit onderwerp staat op slot, je kunt niet reageren op deze vraag !
Zoek je iets op de HondenPage ? Vul dan hier jouw zoekwoorden in ?