Dit komt doordat het onderwerp niet meer recent is en in het hondenforum archief terecht ik gekomen.
Als je over "als alles nog niet tegen zit.,,," wilt praten in het hondenforum dan kun je het beste een nieuw onderwerp aanmaken
Hoe is het nu met je andere pup en de rest.?

hoi angela sorry als het zo overkwam maar was niet persoonlijk bedoelt van die lucht bel. en pups verliezen is nooit leuk en ja ik weet ook wat eenw erk het is hoor een nest. maar ja heb haar v orige topic ook gelezen . en het kan toch dat de moeder moet wennen en niet weet wat haar overkomt en nu wel moedergevoelens heb dat kan toch.. of niet dan. hoop het ook niet dat ze de boel flest. waarom denk jij dat eigenlijk zeg. . maar ik vind dat je bij een nieuwe topis toch ook niet moet bezig blijven . wel dan. ik vind dat je te ver gaat op dit moment. jij vind van niet dat mag.maar ook ben je zo lang fokker er kan altijd wat fout gaan. toch. groetjes myriam

wat verschrikkelijk
maar je heb hem heel veel elende en pijn bespaart denk ik
heel veel succes met je 3 puppies

patricia, als de pups in de woonkamer liggen met de verwarming aan (20graden), dan hoeft de verwarmingslamp niet aan.
Ik veels te warm voor moeders en pups.

hihi, hoe kom ik van het forum af?? Gewoon niet meer online gaan bijvoorbeeld?
Maar even serieus, ik ben wel benieuwd hoe het met de pups gaat en sluit me aan bij Kees, ga met je nest naar de dierenarts! Dn heb je meer zekerheid, en je pups hoeven niet onnodig te lijden.

@Myriam - Iemand als Patricia is het toonbeeld van iemand die nooit aan een nest had moeten beginnen. Inderdaad dit kan bij iedere fokker gebeuren zo iets als wat zij nu heeft daar heb je helemaal gelijk in. Maar het gaat om de manier hoe zij met haar tegenslagen en pups omgaat wat ons hier tegenzit.
Je pups behandel je gewoon niet zo, die verdienen zo veel beter! En moeders ook!
Dus sorry maar ik kan ook geen begrip meer op brengen en zeker geen medelijden. Ik vind het vreselijk voor het pupje dat wel, en ik hoop dat de overgebleven pupjes het overleven. Maar verder... Nee ik sluit me helemaal aan bij Angela!
Vind ik ook een beetje overdreven Wichita wat je daar schrijft.
Tussen goed en slecht zit ook een groot verschil.
Zij is voorgelicht door haar fokker en daar heeft zij op vertrouwd heb ik begrepen.
Ja als je dan niet de volle waarheid te horen krijgt dan zit je daar mooi mee met je goede gedrag.
Ze doet haar best toch en is begaan met haar pups.
Dat is het belangrijkste.
Iedere fokker heeft dingen waar hij tegen aan loopt.
Of is bij jou wel alles perfect gegaan in de jaren dat je honden hebt.
Ook waarschijnlijk niet.
Niemand kan alle wijsheid in pacht hebben en de 1 is wat naiéver dan de ander.
Kom zeg je doet net of die pups door haar schuld naar zijn klote gaan.

Wat vervelend allemaal,..
sneu voor het pupje en voor mams.. maar ik denk wel de eerlijkste keus voor het pupje zelf..
Hoop dat jullie de raad van Kees hebben opgevolgd en straks met
hopelijk goed nieuws terug komen van de dierenarts!
@ Wichita,
had even de topics terug gelezen, en vraag me nu af wat geresorbeerd inhoudt? haha wil je me dat miss uitleggen?
Dit komt doordat het onderwerp niet meer recent is en in het hondenforum archief terecht ik gekomen.
Als je over "als alles nog niet tegen zit.,,," wilt praten in het hondenforum dan kun je het beste een nieuw onderwerp aanmaken
Zoek je iets op de HondenPage ? Vul dan hier jouw zoekwoorden in ?