belacheljk dat de kosten per dierenarts zo verschillend zijn!!!!

17 reacties

nicole & rocky , Bickel en max

30 oktober 2010, 15:53

Bickel moest voor zijn 9wk prik
en ik wou hem gelijk laten chippen

bij zijn 6wk prik was ik bij mijn dierenarts belachelijk veel geld kwijt
39euro kennelhoest via zijn neus
37euro 6wk prik
en dan nog 30 euro consult erbij

dacht nou ik ga nu even in de ronte bellen
mijn mij eigen DA 100 euro totaal natuurlijk de duurste
de goedkoopste 55 euro
en dan hingen er veel tussen in tussen 70 en 88 euro

is toch belachelijk dat er zo,n groot verschil in zit
45 euro tussen de goedkoopste en duurtse vind ik een hele hoop geld

ik vind dat ze daar 1 prijs van moeten maken
waarom kost chippen bij de een 25 euro en bij de ander 45 euro is toch tegek voor woorde

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "belacheljk dat de kosten per dierenarts zo verschillend zijn!!!!" praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

Uma & Joker

30 oktober 2010, 15:56 3 doggies

Ja je hebt helemaal gelijk!!

Hier in Amsterdam heb je ook veel verschil in prijzen!

corrie koopman

30 oktober 2010, 16:03 3 doggies

Hier liggen de prijzen ook verschillend.Wij hebben en dierenarts gehad als je met de 3 honden kwam voor de enting betaalde ik 3 keer consult.Later had ik er een die gewoon een consult rekende.

Rowan

30 oktober 2010, 16:14 3 doggies

mijn dierenarts rekend helemaal geen consult ,alleen medicijnen ,ook voor steralisatie scheeld dat soms de helftvergeleken bij sommige dierenartsen, bovendien doet hij de praktijk samen met z'n vrouw, geen last van een plaatsvervanger,enz.Ik woon in Rotterdam

Waka, Robi, Joy, Abby en het vrouwtjegoedgekeurde fokker

30 oktober 2010, 16:22 3 doggies

je moet inderdaad ff zoeken tot je een goed niet te dure dierenarts vind.

bij ons rekent hij inderdaad maar 1 consult als je met meerdere honden komt.

en laatst was ik een beetje bezorgd over 1 van de puppies, en kon ik meteen ff langskomen. hij keek ff, er was niets aan de hand, moest hem gewoon ff in de gaten houden dat hij bleef eten. en het kostte helemaal niets! hij is niet de allergoedkoopste, maar voor goede service wil ik ook wel een klein beetje betalen.

nicole & rocky , Bickel en max schreef het onderwerp

30 oktober 2010, 16:24

annemiek
dat vind ik ook
maar dan heeft jou dierenarst ook echt een hart voor dieren
en dat mis ik toch heel vaak tegenwoordig draait allemaal om geld

Japjes

30 oktober 2010, 18:02 3 doggies

jammer dat ze zo verschillend van prijs zijn

Yara goedgekeurde fokker

30 oktober 2010, 18:05 3 doggies

Eigenlijk moest er een landelijke prijs zijn, dus bij iedereen hetzelfde.
Ja, sommige prijzen zijn gewoon belachelijk hoog.

els 2

30 oktober 2010, 19:13

Ja, het is ook heel vreemd.
Ik hoor het wel vaker van mensen. Ik weet niet of onze d.a duur is, ik val toch altijd in de hoofdprijs gezien het gewicht van onze honden, maar dat is iets wat ik weet, en waar ik voor heb gekozen. Wat ik zelf heel belangrijk vindt, is; Hoe is je d.a? Ik ben heel tevreden over hem, toen onze Yara lymfeklierkanker kreeg, was hij heel eerlijk in de prognose. En hoe\of te behandelen. Toen wij toch kozen om met een "soort" van behandeling verder te gaan, kreeg ik steeds maar voor 4 dagen medicijnen. Omdat hij zelf vond dat die erg prijzig waren, en als Yara toch zou overlijden, wij niks meer aan die medicijnen hadden, maar wel veel geld kwijt waren. Kijk, dat meedenken stelde ik ook zeer op prijs!

Hannie met Beer en Chelsea

30 oktober 2010, 19:17

Geen idee hoe de prijzen hier in de omgeving zijn.

Ik betaal best veel voor mijn DA maar dat vind ik niet erg :-) Voor de vriendelijkheid en de service etc. wil ik gerust meer betalen.

En bovendien ben ik zelf niet echt van dat overstappen tenzij er echt iets aan de hand is of ik ben er niet tevreden over.

Pietsje

30 oktober 2010, 19:18

Ik heb geen idee of onde DA duur is of niet, maar als ik iets niet gebruik dan mag het weer terug.
Laatst had ik een zak voer HE en pillen tegen misselijkheid meegekregen, ik heb het niet gebruikt en mocht het weer terug brengen.
Dat scheelt zo weer €40,- :-)

Diesel & Bumper

30 oktober 2010, 19:51

Ik vind niet dat de prijzen allemaal gelijk moeten zijn. Nu heb je concurentie wat de prijzen uiteindelijk scherp houd. En als een DA zeer goed is mag hij van mij duurder zijn.

Karin

1 november 2010, 00:50

Tja weet jij of de ene huisarts of specalist goedkoper is dan de ander??
Ik kijk niet hoe duur dierenartsen zijn, het gaat mij om maar 1 ding heb ik vertrouwen in hem is hij goed voor mijn dieren en luistert hij naar wat ik te vertellen hebt en neemt hij ook sugesties aan die aanbreng, gelukkig heb ik een fijne dierenarts ik heb er een op 5 min. loop afstand zitten maar de dierenarts naar waar ik heen ga is 20 min. rijden en dat heb ik er voorover.

Groetjes Karin

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "belacheljk dat de kosten per dierenarts zo verschillend zijn!!!!" praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

Lees ook

^