bunnyhop altijd slecht???

plaats een nieuw onderwerp in het hondenforum meest recente onderwerpen in het hondenforum

honden page profiel DjangoDjango

honden foto van Django

ik las vanmiddag op hp dat er een hondje was die aan bunnyhoppe deed (haha)
Maar las dat ze dacht dat het hd was..
Nou schrok ik wel een beetje want django doet dit ook eigenlijk altijd al gedaan is dit altijd slecht dan??
Hij lijkt verder geen pijn of wat dan ook te hebben hoor..

Helaas, dit onderwerp staat op slot.

Dit komt doordat het onderwerp niet meer recent is en in het hondenforum archief terecht ik gekomen.
Als je over "bunnyhop altijd slecht???" wilt praten in het hondenforum dan kun je het beste een nieuw onderwerp aanmaken

honden page profiel Purdey en ChulaPurdey en Chula 3 doggies

honden foto van Purdey en Chula

Oh! Nou Chula doet dat ook hoor, hihi vind t wel schattig! Maar ze heeft zoiezo goede heupen! Dat is altijd t eerste wat gezegd word door de da, als hij haar weer ziet en ze gaat liggen, sprijd ze haar achterpoten helemaal uit haha! Dus k denk niet dat je je daar druk over hoeft te maken ;-)

honden page profiel MaritMaritgoedgekeurde fokker 3 doggies

honden foto van Marit

Yila rent ook zo. Traplopen doet ze het liefst ook op die manier. Bij Yila is het puur omdat de coordinatie van haar achterpoten belabberd is.

Grote honden hebben daar meer moeite mee dan kleinere honden.

Als ik ga fietsen met Yila, let ik erop dat ze in draf is. Niet in galop of dat bunny hop. Ook doe ik oefeningetjes met haar om de coordinatie van haar achterhand te trainen. Valt niet mee ;-)

Bij onze pup ben ik direct begonnen en die heeft een heel goede coordinatie.

Honden met HD hebben vaak dat huppeltje. Maar honden die dat huppeltje hebben, hoeven geen HD te hebben. No worries :-)

honden page profiel DjangoDjango

honden foto van Django

thnx pff denk alweer een probleem erbij maar gelukkig O-)

Helaas, dit onderwerp staat op slot.

Dit komt doordat het onderwerp niet meer recent is en in het hondenforum archief terecht ik gekomen.
Als je over "bunnyhop altijd slecht???" wilt praten in het hondenforum dan kun je het beste een nieuw onderwerp aanmaken

Volgende forumvraag: nu in 1x...
^