
Over anderhalf week ga ik heerlijk weer een weekje met mijn zoon Bo & Tara naar Zoutelande. Duin over en wandelen maar, 25 meter van de zee vandaan. Als het waait, hoor je de wind om het huis loeien, en de golven beuken op het strand. Dan moet ik wel eens denken aan de watersnood in 1953, en kan ik het me helemaal voorstellen. Eigenlijk ben je niets waard, als de natuur opspeelt. Het appartement, ligt aan de achterkant van een hotel beneden aan een duin. Bij een overstroming ben je zo verzwolgen.
Maar ik denk altijd, die mogelijkheid zal wel niet groot zijn, anders hadden ze niet zo dicht aan de zee hun hotel gezet.
Tara mag met haar 16 mnd nu lekker onbeperkt wandelen. Aan de ene kant ligt Westkapelle en aan de andere kant Vlissingen, een breed strand met duinen.
De honden die zich kunnen uitleven op het strand, rennen, graven, strandjutten
Wij hebben er echt zin in
Dit komt doordat het onderwerp niet meer recent is en in het hondenforum archief terecht ik gekomen.
Als je over "vakantie, strand en zee " wilt praten in het hondenforum dan kun je het beste een nieuw onderwerp aanmaken
3 doggies 
Liesbeth ,ik wens jullie een fijne week aan het strand .Hoop dat jullie mooi weer hebben ,heel veel plezier .groetjes Hanne
3 doggies 
Leuk zeg! Lekker uitwaaien, en niet teveel aan een overstroming denken. Veel wandelplezier!!

Het is zo luxe om binnen enkele minuten op het strand te zijn. Met vloed is het hele strand verdwenen
Schitterend licht en een mooie hemel.
Ik ga pas over 1 week, maar heb al voorpret
3 doggies 
OOOOOOOOOOh wat fijn lekker een weekje weg, heerlijk uitwaaien.
Heel veel plezier hoor, (oh ja, mag ik mee, hihi)
Groetjes Ina en Boris.
3 doggies 
Hele fijne vakantie en mooi weer natuurlijk.
Lekker rennen op het strand dat is heerlijk voor de hond.

Ja, ik gun jullie allemaal het plezier, van een weekje er op uit

Dat worden lange wandelingen en....in het weekend zijn de strandtenten open, zo gezellig
3 doggies 
Heerlijk zeg, waar heb je dat prachtige adresje vandaan lijkt mij nl ook wel wat
3 doggies 
Heerlijk naar de zee.
Wij zijn in september ook naar zee geweest met 2 honden.
Wat hebben we genoten met z'n allen.
Alvast een hele fijne vakantie en geniet ervan.
Dit komt doordat het onderwerp niet meer recent is en in het hondenforum archief terecht ik gekomen.
Als je over "vakantie, strand en zee " wilt praten in het hondenforum dan kun je het beste een nieuw onderwerp aanmaken
Zoek je iets op de HondenPage ? Vul dan hier jouw zoekwoorden in ?