@ingrid
ik heb het hier gewoon liggen voor Gorby, en het is gewoon buscopan voorgeschreven door een specialistisch da, maar eerder ook al door onze eigen da.
Het verminderd krampen en buikpijn, het is geen middel om "zomaar" te gebruiken, maar bij hevige krampen ontspant het de darmen zodat alles tot rust kan komen. Het heeft Gorby veel verlichting gegeven bij hevige aanvallen, uiteraard in samenspraak met de da, het geneest niks, brengt wel rust.
het is ook een medicatie voor mensen, voor precies dezelfde reden, en om diezelfde reden heb ik het ook liggen (omdat ik een darmziekte heb) uiteraard in een andere dosis.
@marieke,
ik denk dat je da iets wijs zegt: kies voor een bepaalde voeding, drinken en voor wat je extra wil doen (finidiar is een stopmiddel geen medicatie en mag je vrij ongelimiteerd geven, is echt onschuldig), probeer haar op vaste tijden te voeren, eventueel wat meer kleinere porties. Kortom rust en regelmaat, de darmen zijn duidelijk helemaal van slag, en dat komt mij bekend voor.
als je op het internet gaat googelen op dit soort buikklachten en wat te doen zal je vast veel wijzer worden, dat werd ik ook, tot complete wetenschappelijke studies in duits en engels die ik door gewerkt heb. Heftige giardia kan bij sommige honden echt enorme impact hebben, anderen hebben zo'n besmetting en tonen niets of nauwelijks iets (zijn soms net mensen he, allemaal verschillend)
beterschap met het meisje