Waarom denken mensen dat staffords/bull terriers gevaarlijk zijn.

94 reacties · pagina 4 van 4

Fay

8 oktober 2010, 21:48 3 doggies

NOu Zinno je staat nu echt onzin te verkopen, je beweerd nu dat door 20 jaar anders fokken ineens gedragingen van honderden jaren fokken eruit is.
Een cockerspaniel zal ook achter konijnen aangaan zodra die de kans krijgt, een rottweiler is ook gewoon waaks, mijn kangal komt gewoon uit holland, maar er geen vreemde die de dam op kan lopen, een windhond, zal ook jagen zodra die de kans krijgt, en jij wilt beweren dat een hond die voor vechten met wat dan ook ineens een braaf schoothondje is geworden, ja en parkiet zwemt in het aquarium, das net zo geloofwaardig.

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "Waarom denken mensen dat staffords/bull terriers gevaarlijk zijn." praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

Jimmy (Zinno)goedgekeurde fokker

8 oktober 2010, 21:53 3 doggies

Fay hoelang wordt de amstaff al gefokt???man man man

en ik zeg het nogmaals een vechthond die fok je niet die creeer je door een selectie te gaan maken in de nest en hem ervoor te trainen als je dit niet snapt sorry dan hoor

Jimmy (Zinno)goedgekeurde fokker

8 oktober 2010, 21:54 3 doggies

oh en over schoothondjes gesproken als er nu één ras boven aan de top staat als schoot hond dan is het de amstaff toch wel zeker :-)
doeiii

kelly,Terra&Chica schreef het onderwerp

8 oktober 2010, 22:35

nou nou gaat lekker hier
het was niet de bedoeling dat mensen hier boos gaan doen he

Kees je hebt soms gelijk maar ook vaak niet
Jah ze staan bekend om vechthonden maaaar mensen hebben het vechthonden gemaakt ze zijn zo NIET geboren!
Daar blijf ik bij
Je kan van elk ras een vechthond maken kees
Elke hond kan een mens gevaarlijk maken
en dat is gewoon een feit je kan een poedel zelf leren vechten en agressief maken
ik blijf erbij ZE ZIJN ZO NIET GEBOREN de MENS maakt ze zo!!

En nu ga ik hier niet meer op reageren
iedereen zijn mening we weten het nu wel allemaal

cynthia

8 oktober 2010, 23:21 3 doggies

Vindt ik Ook ik heb zelf ook een stafford en ook vreselijk lief hij doet echt niet naar niemand niet . Het is echter ook door de media dat mensen die honden zo slecht gaan bekijken ze worden altijd in een slecht daglicht gesteld wanneer het eigenlijk zelf wel aan de baasjes ligt. Zulke honden hebben training regels nodig en je moet conseqeunt zijn. Dan zijn het echt de liefste honden dat je maar kan hebben

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "Waarom denken mensen dat staffords/bull terriers gevaarlijk zijn." praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

Lees ook

^